• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bertolini 134

floion

Član
Tu od
18 Ruj 2013
Poruka
163
Pozdrav.
Sezona kosenja je zavrsena, bar kod mene. Cijelo ljeto sam se patio sa gore pomenutom kosilicom. Konstantno sam imao problem sa lamelom. Desi se da proklize. Lamela je konusna, e sad za ovu godinu sam promijenio dvije nove i dva puta lijepio staru. Da li je moguce da je los kvalitet ili nesto nije u redu?
 

floion

Član
Tu od
18 Ruj 2013
Poruka
163
Prepravio sam. Produzio vreteno sto izlazi iz mjenjaca na njega stavio remenicu isto na motor remenicu. Motoru napravio nosace iznad vretena, stavio remen i spaner od golfa 4 koji ga otpusta i tako rijesio. Same lamele su me kostale 500 KM i opet nisam imao uredjaj. Sa kosilicom je sve ok jer sada radi besprekorno ipak je bio los materijallamele u pitanju
 

Najnoviji postovi

Na vrh