• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bojan

  • Temu pokrenuo bojan83
  • Datum prvog posta
B

bojan83

Guest
Pozdrav

Da Vam se prvo predstavim zovem se Bojan, rođen u Zagrbu po zanimanju poljoprivredni tehničar.Trenutno živim na relaciji Zagreb-Lika (Donji Lapac) gdje pokrećem stočarsku proizvodnju.Uz to bavim se proizvodnjom voćnih sadnica i jagoda. Zanima me sve vezano uz stočarstvo,ratarstvo i voćarstvo. Toliko o meni...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

bojan83

Guest
pozdrav i dobro došao čime se misliš baviti u Donjem Lapcu

Zahvaljujem na dobrodošlici

Mislim se baviti mlječnim kravama i tovom junadi,voćarstvom
 
B

bojan83

Guest
Dobro došao !

Imaš velike planove Sretno ,

Za sada sam zadovoljan imam 30 angusa i limosina u sistemu krava tele a ovo proljeće sam posadio i nešto šljive na 3ha...
Nova štala za 40 krava je sazidana i cekaju se krave...slike stale cu stavti za koji dan jer sam trenutno u zagrebu
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Za sada sam zadovoljan imam 30 angusa i limosina u sistemu krava tele a ovo proljeće sam posadio i nešto šljive na 3ha...
Nova štala za 40 krava je sazidana i cekaju se krave...slike stale cu stavti za koji dan jer sam trenutno u zagrebu

..... 3 h šljiva i nije baš malo , :scratch koje sorte si sadio :?:
 
B

bojan83

Guest
..... 3 h šljiva i nije baš malo , :scratch koje sorte si sadio :?:

čaćanska selekcija (rana,rodna,najbolja,šećer),ruthgesteter,stenly i nešto bistrice ali samo oko kuće..
napisao malo jer mi je plan 25ha tolika mi je parcela ali nisam stigao više terena pripremiti pošto krčim šikaru...
plam je na proljeće posaditi još 7 ha
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
čaćanska selekcija (rana,rodna,najbolja,šećer),ruthgesteter,stenly i nešto bistrice ali samo oko kuće..
napisao malo jer mi je plan 25ha tolika mi je parcela ali nisam stigao više terena pripremiti pošto krčim šikaru...
plam je na proljeće posaditi još 7 ha

Svaka čas mladiću , velika površina za voćnjak ( šljivik ) još uz to stoka ..... :scratch treba ti mehanizacija ( neznam dali imaš već nešto ) i puno , puno rada . E sad dali ti to misliš sve sam raditi , ili imaš još nekoga . Gdije misliš plasirati šljive ....:scratch
 
M

Maki

Guest
Za sada sam zadovoljan imam 30 angusa i limosina u sistemu krava tele a ovo proljeće sam posadio i nešto šljive na 3ha...
Nova štala za 40 krava je sazidana i cekaju se krave...slike stale cu stavti za koji dan jer sam trenutno u zagrebu

Koja sorta kravica, odkud stižu.
I ja sam krenio kupio sam nesto junica ali pošto imam ovce nekako mi se nepoklapaju te dvije grane stočarstva ,
 
G

GROF

Guest
., ej mladiću! - novi forumašu! LIKO moja!, dobro nam došal., čitamo se ...

., aj da se ki vrati???!, u vu našu pustu - praznu, "staru" Liku!., SRETNO TI!., da baš moja obitelj i ja nismo sami povratnici.- ...

., aj Bog!, čitamo se ...
 
B

bojan83

Guest
Svaka čas mladiću , velika površina za voćnjak ( šljivik ) još uz to stoka ..... :scratch treba ti mehanizacija ( neznam dali imaš već nešto ) i puno , puno rada . E sad dali ti to misliš sve sam raditi , ili imaš još nekoga . Gdije misliš plasirati šljive ....:scratch


Nisam sam imam tri radnika ,od mehanizacije posjedujem torpedo 75dupljak,mf1114 i new hollan tl 100 plugovi,kose mulcheri,okretači balirka i dr.
Što se posla tiče to mi je struka i to volim...šljiva za početak ide u rakiju i pekmez a ako Bog da doci ce i susara
 
B

bojan83

Guest
., ej mladiću! - novi forumašu! LIKO moja!, dobro nam došal., čitamo se ...

., aj da se ki vrati???!, u vu našu pustu - praznu, "staru" Liku!., SRETNO TI!., da baš moja obitelj i ja nismo sami povratnici.- ...

., aj Bog!, čitamo se ...


Hvala na dobrim željama
 
B

bojan83

Guest
Koja sorta kravica, odkud stižu.
I ja sam krenio kupio sam nesto junica ali pošto imam ovce nekako mi se nepoklapaju te dvije grane stočarstva ,

Nije sorta već pasmina red angus i limusin...svaka je grana za sebe i jedna drugu moze nadopunjavati po prihodima, ali sve se to da skupa odraditi i raditi samo treba dobra organizacija...
 

Najnoviji postovi

Na vrh