• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bok ljudi!

knezo

Novi član
Tu od
18 Lip 2011
Poruka
17
Ma dobro nema smisla ućenom ćovjeku opteretit razmišljanje.Ja sam vjerovatno malo previše neozbiljan pa me mladi kolega nije ni sa smajlijem shvatil.samo po Pe eSu.Leva,leva samo prema cilju.E sad me stvarno nebuješ sfatil hi hi.

Cuj nekak se bumo vec sporazumeli. Ak ne prije onda posle par litri grasevine.
 
B

bosniahos

Guest
čuj pa glej

Baš sam bil na odlasku sa foruma.Adobro si me dobil idem odma f podrum po malo kupinovog vina.Dok idem u Peklenicu na biker susret odma skrećem do tvojega podrumca.Detalje dogovorimo na pp.Ja baš ubirem višnju i sad sam u nedoumici rakija ljuta ili vino_Ovo bi mogal biti dobar poćetak suradnje ak tak nastavimo.Eda lampaša moram zeti mrklo je f podrumu hihi.:finga::partyman:
 

knezo

Novi član
Tu od
18 Lip 2011
Poruka
17
Apel !!!

Na mom gospodarstvu 13.07. dogodila se tragična nesreća kad je prilikom prevrtanja traktora poginuo moj prijatelj Mladen ,zato Vas sve zajedno molim da maksimalno pazite na vlastitu sigurnost pri obavljanju bilo kakvih radova na gospodarstvima prvenstveno ,kad koristite poljoprivrednu mehanizaciju.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,590
moja sućut...hm,vrag nikad ne spava...koliko god da se pazimo,uvijek je dovoljna mala nepažnja i eto zla....
 
B

bosniahos

Guest
e kolega sad sam ljut

Saućešće Mladenovoj familiji.Idem sutra u Peklenicu pa možda svratim pogledat to sranje od tvoje šikare.Isam sam ćesto bil u pogibeljnim situacijama kad su drugi oko mene padali gotovo u nesvjest od sranja koje sam radil po vrletima i kojekakvim grabama.Valjda me ćuva bog illi vrag neznam al sreća s tim nema veze.Možda da malo staneš i zapitaš se dal vredi to toliko.
 
G

GROF

Guest
., ej!., ča je bilo'?., ča se to dogodilo tvome prijatelju!, mom imenjaku???...,
., eh da., nikada dosta opreza,...

., jako mi je žal., najiskrenija sućut!.-

., aj Bog!, čitamo se ...
 

mario 22

Novi član
Tu od
11 Lip 2011
Poruka
27
pozdrav

iskrena sucut....mislim da na forumu nema tog poljoprivrednika koji nije imao neko lose iskustvo sa nesrecama na zemlji.....moj jedan primjer prije par godina torpedo 45 presao preko mene stim da nije nikog bilo na traktoru.....opreza nikad dovoljno
 

knezo

Novi član
Tu od
18 Lip 2011
Poruka
17
Saućešće Mladenovoj familiji.Idem sutra u Peklenicu pa možda svratim pogledat to sranje od tvoje šikare.Isam sam ćesto bil u pogibeljnim situacijama kad su drugi oko mene padali gotovo u nesvjest od sranja koje sam radil po vrletima i kojekakvim grabama.Valjda me ćuva bog illi vrag neznam al sreća s tim nema veze.Možda da malo staneš i zapitaš se dal vredi to toliko.

Ajde javi se!
 

knezo

Novi član
Tu od
18 Lip 2011
Poruka
17
., ej!., ča je bilo'?., ča se to dogodilo tvome prijatelju!, mom imenjaku???...,
., eh da., nikada dosta opreza,...

., jako mi je žal., najiskrenija sućut!.-

., aj Bog!, čitamo se ...

Ma neznam ni sam krčili smo šikaru ,ja sam rezao s motorkom a on je skupljao grane na hrpu. Ja ti krenem srušit jednu veću agaciju i zamisli kad sam prepilio to drvo vidim nema traktora prvo što sam pomislio da je s traktorom otišao po vodu ili nešto jer nismo imali što radit s njim. I ništa odem ja natočit benzin i ulje i vraćam se prema šikari kad vidim dolje niz breg u šumi prevrnut traktor kad sam dotrčao dolje već je bilo kasno ,Mladen nije bio pod traktorom već je ležao pokraj njega ,ali se je traktor više puta okrenuo i u jednom trenutku ga je prignječio. Kad je stigla hitna jedino su mogli konstatirati da je čovjek mrtav.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kao prvo, lijep pozdrav iz Duge Rese, nemam lješnjake, imam vinograd, sretno ti sa lješnjacima i pajcekima!! bude žena pomogla kad vidi kak je opuštajuće radit na farmi...

kao drugo, iskrena sućut! a ova nesreća je samo primjer, kako opreza nikad dosta, čak i kad se sa praznim traktorom vozimo...
 
B

BAGERISTA

Guest
da bi čovik, puštija glavu,,,triuba jako malo,,,,a i neke pute smo i sami krivi s brzopletošču........:shock:
ča da ti rečen,,nego da mi je ža,,,i samo on zna ča se je desilo,,,pa stoga i s moje strane iskrena sučut..
 

Najnoviji postovi

Na vrh