• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bok svima

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
Zovem se Oliver imam 23godine mehaničar po zanimanju,bavim se poljoprivredom otkad znam za sebe,,nadam se ugodnom druženju.....od strojeva posjedujem malog 533,plug imt 1 brazni 16" tanjurače 20 ,rasipač umjetnog,sijačicu za kukuruz,brane 4krila,prikolicu itd radim nekih 10 jutara svoje i još 24 jutra usluga i da sve ferko odradi bez problema,,,prije sam imao tj imali dok je stari bio zdrav steyr 8110 sa prednjom vučom sve moguće priključke 2 deutza jedan 45 drugi 6006 zetora 5211 kombajne,berače itd,,al eto sad sam pao na malog ferca pa se dižem pomalo,,nisam neki da patim za nečim velkim al bi bilo dobro zbog opsega posla malo se ponovit,, pratim vas već 2 god pa se može reći da sam stari na forumu al et tek sad sam se odlučio prijavit i da raskinem teoriju da se nemože orati bez nategnutih španera i teoriju da 533 ore sa dvobraznim 12" u svim uvjetima....isprika zbog malo dužeg prestavljanja
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Pozdrav oliver, dobrodošao na Poljoprivredni Forum!


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh