• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bolesne kokosi.

fazlabih

Novi član
Tu od
29 Tra 2021
Poruka
29
Zdravo svima. Novi sam u cuvanju kokoša. U zadnje vrijeme mi se pojavila bolest. Postavit cu slike pa da ako ima ko da zna, da mi kaže šta je. Kontaktirao sam veterinara. Nikako da mi dođe, a na slike mi nije ništa odgovorio. Hvala u svakom slučaju
 

Prilozi

  • IMG_20210703_184051.jpg
    IMG_20210703_184051.jpg
    59.2 KB · Pregleda: 6
  • IMG_20210703_184041.jpg
    IMG_20210703_184041.jpg
    62.9 KB · Pregleda: 6
  • IMG_20210703_184035.jpg
    IMG_20210703_184035.jpg
    59.9 KB · Pregleda: 6

fazlabih

Novi član
Tu od
29 Tra 2021
Poruka
29
I ovo je horoz. On je par dana kao hudio. I sad je pokretan jede i sve al eto tako izgleda. Jedna koka mi je krepala. Druge 3 su u izolaciji. I 1 curka. I da naglasim da se borimo sa tekutima...
 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
Ne znam sta bi to bilo. Lici na boginje kakve znaju dobit golubovi i to se mazalo sa jodom. Ovo je kao nekakav sekret. Nema druge nego veterinar jer sve drugo je nagadjanje. Ako ti krkljaju ili kisu opet u veterinarsku po onaj prasak sta ide i u hranu i u vodu. Kod nas vise nista ne mozes kupiti bez da ti prvo veterinar ne izda recept koji naravno moras platiti plus lijek. Probaj kupiti vitamine za u vodu ili neku zamjenu za geomicin koji je bio za sve al ga vise nema. Onda makni vodu da piju samo lijek. Ja sam znao odozgora na srot staviti lijek i ne promjesati.
Tekuti se je tesko rijesiti skroz. Ja svakoj kokosi kapnem iza na vrat kap onoga za krpelje za pse.
 

fazlabih

Novi član
Tu od
29 Tra 2021
Poruka
29
Ma znam cekam vet. Mada nije do njega hem zauzet, hem majka mu bolesna. Valjda će naći vremena. A i meni liči na boginje koliko sam mogao skontat. A počelo se javljati par dana poslije kad su nam golubovi provalili u prostor gdje su koke.
 

Najnoviji postovi

Na vrh