• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BorkyBj

BorkyBj

Član
Tu od
9 Ruj 2013
Poruka
107
Za početak lijep pozdrav svima.
Živim na selu, gdje se moji bave nešto malo poljoprivredom, a sve to ponajviše samo za sebe (dvije krave, desetak svinja, kokoši, ovce itd).
Od strojeva imam Zetor 5211, 1990 godište, plug imt 12" visoki klirens, tanjurače 20 diskova, trokrilne drljače, samoutovarnu prikolicu SIP tzv.dvojka, prikolicu za đubre sip šempeter 3T, prikolica ludbrežanka manja, elevator (plavi, neznam proizvođača), puhalnik za sijeno, roto kosa claas WM20, prekretač (ili po naše, blic) pottinger 220, sadilica kukuruza olt, sijačica olt gama 14, šumarska prikolica samoizrada na koju stane cca 5m drva metrice, cirkular pogonjen na kardan samoizrada, rasipač umjetnog gnojiva, prskalicu agromehanika 340l,
možda sam nešto preskočio, ni neznam sad.
Registrirao sam se na ovaj forum iz želje da tu iz različitih iskustava različitih ljudi ponešto naučim! kak se kaže, čovjek se rodi da uči, cjeli život uči, umre a još nije naučio hehe
eto toliko o meni.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša...........:icon_pidu::icon_pidu:
 
Na vrh