• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Boxter

esvilic

Novi član
Tu od
3 Svi 2014
Poruka
19
Pošzovani forumaši,

Upravo sam postao novi član foruma I molio bih vas ako imate kakvih iskustava o Goldoni mini traktoru Boxteru?
Unaprijed hvala!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,499
Čestitam na kupnji,stavi slike kad uhvatiš vremena da vidimo tu makinu.
 

esvilic

Novi član
Tu od
3 Svi 2014
Poruka
19
Makina je fenomenalna za male parcele jer je mali i okretan! Baš sam jučer probao frezati i super posao obavi!

A uzeo i jednobrazni plug s pomakom Biagioli za njega, ali još nisam probao orati jer ga neznam naštelati tj naštimati pa čekam prijatelja da mi pomogne!:icon_pray:

fotografija 1.jpg

fotografija 2.jpg

fotografija 3.jpg

fotografija 4.jpg

bit će ih još!!!:tractor::tractor:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,499
Pa to je nešto klase yanmara,koliko je to konjića?
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Kolega koliko novaca samo za traktor? Keš, kredit?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,499
To je novo iz trgovine?
Uh, to je puno para.
Ima Yanmara 3 cilindra, 25 konjića, 4x4 i 8+8!
A čije srce kuca ispod haube?
 
Posljednje uređivanje:

esvilic

Novi član
Tu od
3 Svi 2014
Poruka
19
Šta se tiče para jeste malo visoka cijena, ali svi su tru negdje po cijeni! Meni se čini da uloženo - dobiveno i nije neka baš i visoka! Vrlo je kvalitetno napravljen!
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Zašto si se odlučio za Boxter a ne Euro modele?
 

esvilic

Novi član
Tu od
3 Svi 2014
Poruka
19
Nisam htio zglobni već kompaktan, još i zbog gabarita i same jačine tj. snage motora!
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Pa jedino je euro 45 u toga verziji i zglobni, ovi ostali nisu zglobni. Teži su i jači su, jedino kaj je boxter kraći 75cm.
Pitao sam čisto informativno.
 

esvilic

Novi član
Tu od
3 Svi 2014
Poruka
19
Ma sve OK! Baš i radi gabarita sam se odlučio za Boxtera jer suj mi sve male parcele tako da sam i sadio uže redove vinograda.
 

wrangler

Novi član
Tu od
18 Kol 2013
Poruka
7
Pozdrav, evo vidim stigao Boxter u Komizu, nadam se da cu ga vidjeti i na djelu tamo heheh, vec nekoliko sezona ljetujem u Komizi...

Nego, cijena koju si spomenuo je samo cijena traktora ili je jos isao i koji prikljucak uz to???

kako se pokazao Boxter za sada??
 

bumborak

Novi član
Tu od
17 Kol 2015
Poruka
6
Imam isti boxter vec godinu dana i za sad se pokaza vrlo dobrim uz neke manje probleme, npr. pukla sajla od mjenjača. I kad je tek doša nije radila brava od paljenja, ali to su riješili odmah tamo u servisu. Za dalje ćemo viditi.
 

esvilic

Novi član
Tu od
3 Svi 2014
Poruka
19
Čestitam, ja nemam nikakvih problema i prezadovoljan sam s njime!
Koje sve priključke imate!?
 

bumborak

Novi član
Tu od
17 Kol 2015
Poruka
6
od priključaka imam OMA frezu mod. ZL SA, prskalicu od 200 lit., i plugo, naravno, domaće proizvodnje:smile:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh