• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

boxxx70

B

boxxx70

Guest
hi,
moje ime je boris danilovic, otac sam tri cerke od 20, 9 i 6 godina. bavim se kozarstvom i kod mene je to jos uvek veliki pocetak. imam sest grla, 5 zenskih i jedno musko, i sva grla su rodjena ove godine. moji dugorocni planovi su da se farma orijentise na proizvodnju i plasman finalnih proizvoda od kozjeg mleka, a broj grla bi se kretao do 50. zivim na selu pored jagodine u centralnoj srbiji, vec godinu dana, pre toga sam radio za jednu americku kompaniju. imam solidno veliko imanje, mehanizaciju i objekte, a sto je najvaznije imam i volje. selo u kom zivim je moja dedovina i nalazi se na otprilike pola puta izmedju beograda i nisa. hobi su mi voznja enduro motora i snowboard-a a po zanimanju sam gastronom.
ukratko i za sada toliko, veliki pozdrav.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Dobro nam došao boxxx70.


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 
B

boxxx70

Guest
hvala na dobrodoslici i na savetima. mogu se naci ovde korisne stvari i uglavnom cu za to i koristiti forum, mada se desava da se ljudi "zapricaju" pa se na 200-300 strana ispricaju ilijada i odiseja, sto nije dobro jer bi idealno bilo da covek nadje temu koja ga interesuje i sa malo truda pronadje informaciju. sto se pravila tice pogledao sam ih i to je u redu, kao i svaki ozbiljan forum, jer da ih nema, sta bi se bez njih desavalo kada se i sa njima desavaju neke potpuno bizarne situacije i prepucavanja koja nemaju veze sa otvorenom temom.
pozdrav i hvala jos jednom...:(y):
 
B

boxxx70

Guest
kada pokusam da se logujem preko ovog linka za prodaju koji si mi dao dobijam ovaj odgovor: Tema ne postoji. Ako ste slijedili valjani link, molimo Vas da obavijestite administratora,, pa vidite sta moze biti problem. pozdrav
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,493
Pozdrav i dobro došao. Nadam se da si pročitao pravila ponašanja i pisanja na forumu prije nego si se prijavio. Samo jedna napomena od mene (ako moderatori to ne vide ili ih nije briga). Dobro bi bilo da ti ne pređe u naviku "pisanje" kako si počeo. Znači osnove pisanja !:icon_winkle:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Oglas je obrisan, pa je kolega mogao i potpis promjenit,
a ovo pozdrav dobrodošlice je inače automatska poruka.
 
B

boxxx70

Guest
kad mi budes odgovorio sta znaci kada pisanje predje u "naviku", i sta su "osnove" pisanja mozda cu znati na sta da obratim paznju, ovako... hvala na dobrodoslici
 
Na vrh