• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Božić i Nova Godina

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Re: Bozic I Nova Godina

Ja ti zelim sretnu novu godinu te da se svi tvoji pro lemi pozitivno rijese u tvoju korist!!!
Te naravno i obilje zdravlja jer to je najvece bogatstvo i sreca!!!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Re: Bozic I Nova Godina

Evo idemo veselo,danas treba ovo dvoje političara stjerati u smeće i dobro poklopiti,idemo mi prema novoj lagano,[YT]https://www.youtube.com/watch?v=k434dBbLOXg&list=RDk434dBbLOXg[/YT],:icon_pidu::icon_pidu:,Mato hvala na lijepim željama,također sve najjjjjjj:cool2::cool2:
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Re: Bozic I Nova Godina

Svim forumašima i gostima Sretna i u svim segmentima uspješna Nova Godina.:icon_pidu:
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Re: Bozic I Nova Godina

Hvala Tomo!!!Cestitke sam mislio poslati na Novu Godinu ali vidim da ima dobrih ljudi koji cestitaju pa se cestitkama pridruzujem i ja!!!
Sretnu i uspjesnu Novu Godinu vam zelim forumasi te da vas sreca i zdravlje prati u zivotu!!!!
 

VAVO

Član
Tu od
7 Tra 2012
Poruka
191
Re: Bozic I Nova Godina

Kad sat stane usred noći,
ruku Vam pružit neću moći,
jer pisat ću čestitku ovu,
želim Vam sretnu Novu !!!
Svim forumašicama i forumašima sve naj-naj u Novoj 2015. godini,Živjeli !
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Re: Bozic I Nova Godina

PROGNOZA ZA danas: Prolom alkohola, vrlo pitko, par litara po osobi..dobra vidljivost do 23h, poslije magla, mjestimicno nesvjestica, pred jutro obilno riganje , hehe a valjda nebude baš tak.
SVIMA VAM ŽELIM SRETNU I USPJEŠNU NOVU GODINU I DA BUDE BOLJA OD OVE STARE .
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Re: Bozic I Nova Godina

Dragi kolege forumaši nek vam Nova donese puno uspjeha u poslu i zadovoljstva ali prije svega zdravlje i sreću, želim vam od srca...:icon_pidu:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Re: Bozic I Nova Godina

Svim forumašicama i forumašima želim sretniju i uspješniju novu godinu !
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Re: Bozic I Nova Godina

Forumašice i Forumaši sve najbolje u Novoj godini.Dobro se zabavite i provedite ovu noć.:8):
Što se tice cijele godine,želim da vam bude što uspješnija i sretnija.Da imate cim manje problema i čim više sreće.:icon_thumright:

I evo malo kaj bude ovu noć :(nod):
graphics-fireworks-984935.gif
graphics-fireworks-733533.gif
graphics-fireworks-432653.gif

graphics-fireworks-612205.gif
 

AcaAleksic

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
233
Re: Bozic I Nova Godina

Tom Kruz, Anđelina Žoli, Madona, Arnold Švarceneger, Dženifer Lopez, Džordž Kluni
i ja... Sve velike svetske zvezde Vam žele SREĆNU NOVU GODINU. :) :) :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,227
Re: Bozic I Nova Godina

Sve najbolje u novoj godini.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Re: Bozic I Nova Godina

Nek vam je sretna nova godina. Uz puno veselja i radosti, zdravlja i svega kaj si sami zelite...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
 
E

el pibe

Guest
Re: Bozic I Nova Godina

Na to Mlado lito da bi bilo rodovito.Daj vam Bog pilićov,telićov,gusićov,pačićov,pajcekov,ovčic...Pune škrinje žita,pune sude vina,mira Božjega i blagoslova amen.Sve najbolje svim članovima foruma.
 

Najnoviji postovi

Na vrh