• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Brokula

kbszeljko

Član
Tu od
7 Pro 2013
Poruka
53
Dragi forumaši
Spremam se u mirovina, a i inače volim povrtlarstvo, pa molim sve koji nešto znaju o brokuli ,sadnji,uzgoju,gnojenju,prihrani,zaštiti,vrstama sjemena,rokovima sijanja,sadnje, dozrijevanja i ne znam što sve ne još, da nađu vremena, pa da što više toga napišu, budući ću sada imati puno vremena da se bavim sijanjem, pa onda sadnjom, tako da me toga jako puno zanima, što za novo naučiti, a što za obnoviti znanje ili se prisjetiti,pa poboljšati uspjeh u rodnosti.
Našao sam na dosta mjesta o svemu tome, ali čini mi se da su starija od godine,čak i dvije tri, pa me zanimaju i novija saznanja i iskustva od svih Vas koji ih imate, a nije Vam teško pisati,pa pomoći jednom budućem umirovljeniku.
Ako netko želi može mi se obratiti i na e-mail """kbszeljko@gmail.com ##
Ja ću Vam svima biti do smrti zahvalan i želim Vam svima puno uspjeha u sijanju, sadnji,pa na kraju i branju plodova.

Željko
 

Najnoviji postovi

Na vrh