• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Buggy

  • Temu pokrenuo Zetor 2511
  • Datum prvog posta
Z

Zetor 2511

Guest
Ima li neko ili zna za nekoga ko ima buggy-ja a da je bez motora
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
e dobra tema
ja bih volio imati jednog,od koje sasije bi se najbolje moga napraviti jedan buggy,neki kazu da je najbolje izvariti novu sasiju,staviti neki ekonomicni dizel motor,i od istog auta sa kojeg se skine motor uzet i ostlae komponente ovjesa....a zasto ne bi se mogla jednostavno prekorjit postojeca sasija sa mali mojacanjima i izbacivajem svega nepotrebnog.....
vidio sam jedan buggy kod prijatelja.tezak svega 600kg a motor 1.8 iz askone 116ks...kako ti ide :D supr stvar za zabavu
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Viđao sam ekipu na Kalniku sa buggyma od stare bube...najjednostavnije rješenje, no niti buba nema više na svako uglu...
Ja sam nekad isto razmišljal o tome, pa sam došao do zaključka da bi po meni najbolje bilo cjevni okvir, prednji ovjes od bube(sa paralelogramima, prednost: veliki hod, robusnost ali i kompaktnost i jednostavnost ugradnje), a motor centralno smješten. Idealan bi bio recimo od Swifta GSi, zvjer samo takva, robustan, mala potrošnja, a vrti se u mp3:supz:....još kad bi bila kojim slučajem sa LS diferencijalom:prayer:....uglavnom motor neki lagani i po mogućnosti da ima mjenjač na sajlu, jer jako pojednostavljuje.....
 
Na vrh