• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bunar (zdenac)

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,894
Iskreno, nisam nikada razmišljao o tome. Do dana današnjeg nije bilo nikad problema, a što nam nosi budućnost to nažalost ne mogu ja, a niti bilo tko od nas predvidjeti.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
ajoooj...loša voda - visak mota leve...dobra voda, visak mota desne... 🤭 ....nagalasak na mota...:hahah:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Više volim ovaj alat ..ali kad ste tako neozbiljni neču vam reči da li ste normalni ili ne
 

Prilozi

  • 20230226_062001.jpg
    20230226_062001.jpg
    18.3 KB · Pregleda: 37

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Otac je sa šibama znal utvrditi gdje ima podzemne vode pliće, a gdje dublje. To je iskoristil kad smo radili bunar. Našel je tri lokacije oko kuće. Najveća reakcija (voda bliže površini) je bila na susjedovom uz među, slijedeća s kontra strane kuće, ali je iznad bila gnojnica, a treća lokacija sa slabijom reakcijom je bila desetak metara udaljena od prve (iznad uz brijeg). Tu smo kopali bunar i pronašli vodu na 8 m dubine, kaj je bilo u skladu s njegovim očekivanjima.

Visak je koristil jedan kolega s posla. Bil sam prisutan jednoj njegovoj seansi. Sve kaj je utvrdil se pokazalo točnim, a on je nakon pol satne seanse bil iscrpljen više nek da je cijeli dan kopal u vinogradu.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
ajd kad već motate o traženju vode...i ja to delam, sa dve žice...ili bakrene, ili obične niklovane za varenje...
dosad nisam promašio...u više desetaka slučajeva... ;)

međutim, i svi kojima sam dao te žice u ruke, imali su nekakvu reakciju na istom mjestu kao i ja, tak da to nije niš mistično i tajno...
 

Najnoviji postovi

Na vrh