• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

burza polj. proizvoda-promjene

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Vidim da se članovi teško drže dogovora da se oglasi stavljaju u odgovarajuće podforume.Jasno mi je da je preglednije da svatko stavi oglas kao novu temu(thread) i da je lakše pristupiti takvom oglasu te se u istom mogu pisati i dogovarati potencijalni kupci sa onim tko robu prodaje.

Po prvotnom dogovoru ja bi takve postove i oglase trebao brisati,ali sam ih do sad uglavnom samo prebacio u određene podforume bez brisanja.

Ajmo se onda dogovorit ovako:
1-Može svatko stavit svoj oglas kao novu temu i u toj temi se može slobodno pisati i informirati o proizvodu
2-Mora postojati ograničenje oglasa u neki vremenski period(na nekim oglasnim portalima to je 45 do 60 dana)
3-Nakon što prođe rok trajanja oglasa ja bih ga brisao,da se forum ne puni starim i nevažećim oglasima
4-Prije brisanja oglasa bih obavijestio vlasnika oglasa putem privatne poruke da svoj oglas produži,odnosno bumpa temu.U suprotnom bi oglas bio obrisan

Eto,ako netko ima još koji prijedlog neka kaže i predloži,kao i nedostatke.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
gle sad,a kad se nesto napravi onda su admini ovakvi i onakvi...beknite nešto!
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
gle sad,a kad se nesto napravi onda su admini ovakvi i onakvi...beknite nešto!

slažem se sa tobom abrkili, treba uvesti reda u oglasima,
jer se nije na starom selveru držao pravila, a mislim da će mo to
i teško dobiti ovdje ako se ne krene sa drastičnim rezovima, opet bude sranja…
ako oglas ne bude po pravilima napisan; dale sa brojem telefona i sl.
potrebnim podacima odmah ga obrišemo kao i ako se ne bude neko vrijem pisalo u njemu i kad se proda neka roba da se tema briše, a ne samo zaključava ko do sada to je mojem mišljenje, jer u protivnom će se selver opet bespotrebno opterećivati sa nepotrebnima stvarima.....
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
Slažem se, oglasi su obićno na forumima nužno zlo i pod posebnim povećalom.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
da malo obnovimo
pošto sam došel u pomoč kolegama.
1.ne oglašavaj u tuđem oglasu,kreiraj svoj.
2.ne citiraj post ispod svoga.
3.kontakt i cijena obavezni.
4.ne ić u O.T
5.da nebi bilo kak si njemu dal po toj cijeni il plačanje takve stvari dogovarajte na P.P
6.pratite si oglase jel nema smisla da je oglas 5mjeseci neaktivan.


kolege moderatori molim vaše mišljenje o ovom,jel treba još nešto il nešto maknut.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Daniels sve stoji,samo kad se netko razveze u svom oglasu ja to ne diram,jer on sam šteti svom oglasu,nitko drugi.Ako netko drugi krene spamat i vlasnik oglasa se tuži odmah brišem suvišne postove.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
baš sam jučer iz jednog oglasa obrisal desetak postova koji nemaju apsolutno veze sa istim.nepotrebnog citiranja.
opet ja kad otvorim oglas za nešto i vidim da unutra ima sveg ne želim se trudit i nač kaj u biti prodaje.
a opet mnogi misle da mogu,di žele,kaj žele, pisat.
tim gubimo preglednost,i izgubi se tema koju bi mi trebali držat u redu.
neču obrisat ak čovjek traži više informacija,nudi zamjenu.
al kad se počnu natezat oko cijene,oglašava u njegvom oglasu.
imaš kontakt i nazovi čovjek il mu pošalji P.P.
 

Najnoviji postovi

Na vrh