• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bušilica TC-ID 1000 E Kit EINHELL

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
Pozdrav. Imam ovu navedenu bušilicu sa plastičnom glavom (ima onaj klizaš koji zaključava). to mi ne steži dovoljno svrdlo i otpusti kada bušim. naradila se dovoljno. dali ja mogu tu glavu zamijeniti i staviti bolju i kako to izvesti? na slici nije moja bušilica ali to je ta.
. 1645543774724.png
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Otvori borfuter, pogledaj jel ima unutra neki šaraf s Torx ili križnom glavom. Otpusti ga i izvadi (pazi, lijevi je to navoj, otpuštaš ga u smjeru kazaljke na satu).
U glavu sregni imbus ključ 8 ili 10 (koji ide) i trkni ga čekićem u smjeru suprotnom od kazaljke na satu)
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
ok. znanči tako g skinem. dali ja mogu tu glavu popraviti ili moram kupiti novu? dali ima u Karlovcu to za kupiti di?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
U pravilu nemaš kaj popraviti.
Kupi novi borfuter s ključem. Obično je na takvim bušilica muški navoj 3/8".
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
Raskopo sam. prelagano 3 min posla. unutra je na križni šerafciger.vidim da pevecu ima ovakva glava. imam staru black i decker zelenu(piše na njoj made in west germany) bušilicu. ona ima na ovakav sistem sa ključem. na njoj su zubi poderani pa moram stežiti sa čekičem i sekačem. ima li tko kakva iskustcva sa ovom kwb markom? 1645547663930.png
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
Jedino Bosch borfuter, imao takvog Kwb i ništa od toga. I u firmi i doma koristim istog od Bosch-a i nema da popusti , a koristim ga stvarno za sve. Jedino mu je cijena malo veća al vrijedi svake kune, ja sebi više nikad ne stavljam drukčiji.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Röhm ti je broj 1, ali ti se ne isplati kupiti ga za takvu jeftinu bušilicu.
Imam nekoliko kineskih na bušilicama (dobiveni s njima) i nisu loši.
Ak hoćeš solidnog kineza SANOU ti je OK.

Inače, takvih se svari najde novih za sitne novce po sajmovima (često se dobije sa štemericom).
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,988
Ja sam uzeo istu glavu kao što je tvoja,samo metalnu samosteznu od Metabo i samo riječi hvale,jedino je cijena bila "paprena"200 kn
 

Najnoviji postovi

Na vrh