• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

bvrhove4

  • Temu pokrenuo bvrhove4
  • Datum prvog posta
B

bvrhove4

Guest
Pozdrav forumasi:Evo vec duze vrijeme sam na forumu pa bi bio i red da se predstavim.Zivim u Zagorju zovem se Bozo 39g bavim se poljoprivredom uglavnom kukuruz i zitarice,imam i nesto krmaca obradujem 10 hektara zemlje.Od mehanizacije ZETOR 5245,7745, KOMBAJN,plug IMT 12" visoki,leskovac 10",leopard 14" jednobrazni, sijacica OLT dvoredna,rasipac,roto brane LELY 2,5 malcer palladino 1.80,sprica MIO 330l, ralica 2.50 straznja,prikolica rucna izrada,traka za kukuruz,okretac SIP,runjac i srotara za kukuruz.Zaposlen sam,ozenjen sin 3g,kcer 9g i naravno zenu.Evo to bi bilo od mene za sada pa pozdrav svim forumasima i mucenicima ma gdje bili.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Potdrav Božo tebi , tvojima i našem Zagorju .
Samo da te upozorim , ne petljej zmenom na lošem sam glasu 8)
 
B

bvrhove4

Guest
nisam ni ja od ščera ali upozorenje vrijedi bum se pazil

Pozdrav
 
B

bvrhove4

Guest
COLA Coronet star je ko biblija i imam ga već 5 g i dosta sam vec ulozio u njega od generalke,lamele,sita trebao bi naci neke gume polovne prednje i tako radim za sebe
 
G

GROF

Guest
., dobro nam došal!
., veliki i lipi pozdrav predivnom Hrvatskom zagorju!, ko i ljudima u njemu!!!

., Bog!., čitamo se ...
 
B

bvrhove4

Guest
Pozdrav i tebi GROFE uvaženi članu i dičnoj LIKI ako se ne varam,a imao sam ja kolegicu na poslu iz Jezerana
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Bok Božo lijep pozdrav,svako dobro, dobro nam došao.......:partyman:
 

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
Evo konacno sam se prijavio umijesto bvrhove4 sad sam vikicab4 a ostalo je isto ruke,noge, glava a pamet
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
Evo konacno sam se prijavio umijesto bvrhove4 sad sam vikicab4 a ostalo je isto ruke,noge, glava a pamet

kaj ti prijašnje tijelo nije odgovaralo....:lol:
 
G

GROF

Guest
Pozdrav i tebi GROFE uvaženi članu i dičnoj LIKI ako se ne varam,a imao sam ja kolegicu na poslu iz Jezerana

., ej forumski prijatelju!

., sada sam tek vidil vo tvoje pismo!., ča ti pisat mogu?, pozdravi moju Jezeranku!., nas Jezeranac ima svud i svakud, raseljeni po svitu ko rakova dica., nekada se za zlatnu Slavoniju divanilo da je pusta!!!., e da, sada su pusta naša Jezerana!., pred 100 i malo godin bilo je u Jezerani preko 10000 /desettisuća!/ duš., a danas, danas, NAS jedva ima oko 400 dušic!

., aj Bog!., ako VAS nanese put kroz našu Liku - Jezerana!, bićete mi dragi gosti!, čitamo se do vidjenja!.-
 

Najnoviji postovi

Na vrh