• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cabage

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Sam moj nick govori da se bavim kupusom. Da je bas tocno tako, i nije. Kupus je dominantna kultura, ali sadim jos i kelj, karfiol, papriku baburu i rogu, krastavce i krumpir.
Trenutno svega toga otprilike ima oko 8 hektara, s tendencijom povecanja proizvodnje. Naravno, koliko je to moguce zbog povrsine. Za zemlju bi kod nas mogao i batina dobiti :mrgreen:
Neki plan je suziti proizvodnju na tri do cetiri kulture, uvesti rajcicu a smanjiti kupusnjace, te izbaciti krumpir, kojeg i ovako sadim radi plodoreda jutro do dva.
Uz sve to pomazem roditeljima oko kravica, u biti vise oko pripreme hrane, a plan je peuzeti sve na sebe i odrediti neku granicu od 20 krava i 10 ha povrca kroz koju godinu. Dalje, uvjeti na trzistu...
Pa eto, ima jos stosta zanimljivo u mom zivotu, ali to su vise privatne stvari :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Hehehehe, sad si se potpuno predstavio, napisao si čak i ime i odakle si, ma sve!!! hehehehehehehehehehehe!!!!!!!
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Pa da sam htio da svi znaju moje ime, nebi odabrao cabage. Naime, smatram da imam tak glupo ime, da mi nitko nije ravan, zato bolje da sutim.
Ako je bitno, iz Podravskih Sesveta sam, mjesto blizu tvog Klostra Podravskog, a sto to vrijedi ostalima kad vjerojatno nisu culi ni za jedno ni za drugo.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma da kakvo to ime može biti tak glupo??? Nisi valjda Glupko ili Tvrtko ili ....
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
cabage kaže:
Enio

kaj hočeš baš je dobro ime, jesi li gledao film dobar, loš, zao, sa clint istvudom, tu je muziku skladao enio moricone.među najboljom filmskom glazbom, vidiš kakvog imenjaka imaš.
i znam ja gdje je kloštar i tvoje selo, i podosta blizu sam, zna šanana
 
A

Alen

Guest
Hehe... Tko nezna gdje je kloštar??!! Ima tamo mladih dama...

@bogec,budem te oženio sa nekom iz kloštra...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa kaj očeš, ime ti je svetsko!!!!

Pozdrav bogec!
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Hvala ljudi na komplimentima, ja samo komplekse imam od njega :mrgreen:
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Moj 200-ti post. Ne mogu reči da nisam ništa naučio na ovome forumu. Provedem ovdje vremena koliko mi to posao dopusti, i žena naravno :lol: :lol: :lol:
Nastaviti ću i dalje pisati i razmjenjivati iskustva. Zanimljivo je, ne?
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Ja mislim da si ti maher za povrće, bez obzira na postove ;) Ali da malo i čuvaš svoje znanje ;) Nešto mi je poznat taj Kloštar Podravski... Jel tamo vlakovi mjenjaju kompozicije? Bjelovar ili što li već? To je između gipsy kingsa i Đurđevca :)
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Svatko može biti maher za bilo šta, ako ga naravno to interesira. Moraš unijeti sebe u posao, moraš voljeti to što radiš i nikad ne odustajati.
Gipsy Kings :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dobra ti je ova. Da to je tu negdje između, samo što sam ti ja iz Podravskih Sesveta, a to je prvo selo od Kloštra prema dravi, i posljednje. Slijedeće je preko drave i to madžarsko :lol:
Znanje treba podijeliti, a ne čuvati za sebe kao nekakva škrta baba kolače :lol:
Ja smatram da mi jedni drugima ne možemo biti konkurencija, već samo pomoć. Konkurencija nam dolazi s vrha i protiv toga se moramo boriti
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
ja sam 1989. kupio kombajn u P.Sesvetama i vozio ga do NG desetak sati .
 
G

GROF

Guest
cabage kaže:
Enio



...IME JE SVIJETSKO., TVOJA MAJKA IMA SLUHA I LJUBAVI PREMA DOBROJ GLAZBI., KAO I UMJETNICIMA KI TO IZVODIDU., SRETNO!!!..., NEMOJ SKRIVAT IME!

BOG! .,ČITAMO SE...
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Thanks. Možda se i zaljubim sam u sebe :mrgreen: :mrgreen:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Al ste zaredali ovih rođendana. Sretan rođendan i u tri godine napravio svoju sortu paprike, ajvaruše naravno :lol: :partyman:

Da si zdrav i sretan!
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pa gde si paprikar?
Puno zdravlja, sreće i krupne kvalitetne paprike...
Živ bio... :supz:
Pozzz Joe! :mrgreen:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Kako se drže plastenici? Meni malo dojadila samogradnja 8) Samo Izrealska riješenja da izdrže udare vjetra i do 250 km/h :roll:
 
Na vrh