• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

carraro 60

  • Temu pokrenuo carraro60
  • Datum prvog posta
C

carraro60

Guest
ljep pozdrav, pratim vas vec dulje vrijeme i pokupio sam dosta korisnih informacija i dosta toga naucio pa sam se odlucio i registrirati na vas forum. nalazim se u zagorju i moja obitelj se bavi peradarstvom i nesto poljoprivrede. od traktora imamo: carraro agriup 60, imt 542, imt 533. od strojeva standard: rotobrane, plugi okretaci, pneumatska i obicna sijacica, cisterna, prikolice...
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
dobrodošao! daj slike! :D
kakvim peradarstvom se baviš? uzgojem brojlera, nesilica? :scratch
 
C

carraro60

Guest
bavimo se uzgojem brojlera, imamo dve farme kapacitete po 12000 komada. sta se tice slika, moram prvo poslikati a onda prokuziti kako ih postaviti, nisam bas talenat za kompjutere!
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
evo ti upute za postavljanje slika ... Neispravan link obrisan!

ma daj, znači 24000? :shock: :shock:

a ja samo 2500.. :( :(

koliko dugo se baviš s tim? s kim si u kooperaciji? ako hoćeš, možemo i na pp...
 
A

AGRIPLUS65

Guest
dobro dosal slike cim prije naravno od carrara :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodošao.....traktor je pravi... :mrgreen:
 
G

GROF

Guest
lipi pozdrav i dobro nam došal!., se zna ne!!!

aj., Bog!., čitamo se ...
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Dal je moguče da nisi iz bedexa nego s poznanovca?
Živjeli zagorci :partyman:
 
C

carraro60

Guest
hvala vam na dobrodoslici...

puki- jesam iz poznanovca, se znamo???
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Ha neznam koji si čini mi se da vas je više :scratch
Poznam tomislava!
Inače sam oženil jenu tvoju susedu 8)
 

Najnoviji postovi

Na vrh