• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Case 685xl

Tkalc

Novi član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
4
Pozdrav,kupio sam nedavno Case-685xl i i sve je radilo super do jucer.Recimo kad traktor radi u leru servo je jako krut,a kad se da malo gasa odma posane lagan.Lajtung koji ide iz pumpe prema prvom pogonu vribrira,a ulja ima.Molio bih za pomoc ako neko zna koji bi mogao biti kvar.Hvala
 

Tkalc

Novi član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
4
Ali da je pumpa stala nebi onda radila i hidraulika a tu radi,i kad pomaknem u leru rucku za kiper onda servo opet normalno radi
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Nepoznam u detalje taj traktor,ali nema dvije pumpe?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Tkalc

Novi član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
4
Neznam ni sam nedavno sam ga kupil i mene interesira dali ima ulje za getribu i hidrauliku skupa ili posebno
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Neznam ni sam nedavno sam ga kupil i mene interesira dali ima ulje za getribu i hidrauliku skupa ili posebno
99% ima dvije, i ta od volana te napustila.
 

Tkalc

Novi član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
4
Probao sam ozraciti ali nista,pumpa je izgleda jedna jer ima isto ulje za sve,a i zujanje se cuje u blizini pumpe ali ne mogu otkrit od kud dolazi tocno
 

nedimhuremovic

Novi član
Tu od
17 Svi 2022
Poruka
3
Pozdrav,
Na slici je sklop od prednje vuče od traktora case IH 685 xla.
stradao mi je klip pod brojem 35 sa ove slike. I zupčanik pod brojem 32 sa ove slike. Da li me neko može posavjetovati gdje da pronađem ove dijelove ? Nove ili polovne, svejedno.
Zvao sam firmu u Križevcima, niko mi nije mogao pomoći.

Ima li neko savjet, hvala unaprijed.
IMG_20220531_175714.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
 

Najnoviji postovi

Na vrh