• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Čerevec

Č

Čerevec

Guest
Pozdav ljudi,
Evo upravo sem se registriral, pa prije nego započnem neku besnu temu da se predstavim.
Živim na obromcima Bilogore između BJ I Đurđevca. Bavimo se proizvodnjom mlijeka. Imamo 20 krava većinom simetalki plus podmladak. Zanima me primjena suvremene tehnologije u proizvodnji mlijeka te uređaji za spremanje i konzerviranje krme.
Nadam se uspješnoj razmjeni iskustava.
Pozdav

PS: Prosim vas nek mi neko objasni kak da postavim slike?
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Pozdrav i dobro došao. Imaš na Bobinom potpisu link na temu kako se postavljaju slike, ili mi se čini :) Uglavnom odeš na recimo http://imageshack.us/ i tamo uplodaš slike, onda kad ti taj sajt da linkove staviš koji misliš da ti je prikladan sa obzirom na veličinu slike. Dozvoljene slike su 800x600 tako da ti je najbolje fotić ili mob prirediti na tu rezoluciju. Još jednom pozdrav.
 
Č

Čerevec

Guest
petar kaže:
Jesi, jesi, nego šta studiraš?

Apolvent sem na poljoprivrednom fakultetu, smjer zootehnika
 
Č

Čerevec

Guest
dado 1 kaže:
dobro došao u veselo društvo

Hvala, nadam se da bu veselo i edukativno.
Videl sem da ste se malo razišli u mišljenjima oko financiranja (donacije,reklame). Kaj je sad s tim?
 
Č

Čerevec

Guest
marko hurlimann xa86 kaže:
Dobrodošao....
daj mallo slike od mehanizacije ;)

Obrisan neispravan link. Obrisan neispravan link.
Imam traktor MTZ 952 i MF 135, gotovo sve priključke(plug,roto drljače,kosilicu, prešu,ovijač bala), ali nemam baš slika.
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
Čerevec kaže:
[quote="dado 1":11g85hrq]dobro došao u veselo društvo

Hvala, nadam se da bu veselo i edukativno.
Videl sem da ste se malo razišli u mišljenjima oko financiranja (donacije,reklame). Kaj je sad s tim?[/quote:11g85hrq]

u pravu si, prvo edukativno,ali uz to mora bitii veselo,a što se tiče financiranja,nemam pojma jer sam i ja novi član i zasad pratim te teme o načinu financiranja,te čekam šta će odlućit stariji korisnici.
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Pozdrav i dobrodošao na forum!
Nekako mi se čini poznat taj Belarus ;) , da nisi možda iz Jabučete?
 
Č

Čerevec

Guest
abrkili kaže:
jel na toj slici kosilica s gnječilicom?
abrkili kaže:
jel na toj slici kosilica s gnječilicom?
Je, to je Kverneland 210 zahvat. Ta gnječilica, ili kak se već zove, dosta ošteti masu i ostavi ju raširenu, tak da nije potrebno dodatno prolaziti sa rastepačem ako se namjerava silirati.
 
Č

Čerevec

Guest
DF&Torpedo kaže:
Pozdrav i dobrodošao na forum!
Nekako mi se čini poznat taj Belarus ;) , da nisi možda iz Jabučete?
Slučajno jesem. Kaj ti si Novogradec? Se poznamo?
 
Č

Čerevec

Guest
Moguče, imal si welgerovu prešu. Kaj ti si mladi gazda? Kolega koji dela za Uljarice Molve rekel mi je kosite repicu na širokom području, da do Rovišča idete. Glupo mi je pisati prezimena ali ak je tak onda znam tko si. Mojem starom ste ostali v dobrom sječanju po zbog profesionalno obavljenog posla. Često vas zna spomenuti dok ga neko od davatelja usluga zajebava.
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Čerevec kaže:
Moguče, imal si welgerovu prešu. Kaj ti si mladi gazda? Kolega koji dela za Uljarice Molve rekel mi je kosite repicu na širokom području, da do Rovišča idete. Glupo mi je pisati prezimena ali ak je tak onda znam tko si. Mojem starom ste ostali v dobrom sječanju po zbog profesionalno obavljenog posla. Često vas zna spomenuti dok ga neko od davatelja usluga zajebava.
Je, to sam ja onda, mlađi gazda. ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Čerevec, veliš da si z Jabučete, nego ja sam prije jedno par godin kupil kod čovjeka u jabučeti sijeno livadno i sjeno lucerne, mislim da je živel mam na početku kak se dojde od virovske strane i imal je štaglja prek puta kuče malo se na brijeg ide, jel poznaš čovjeka, il da to možda nisi ti :?: :?: :?:

Jel ste dobili asfalta, dok sam ja davno bil tu, još je bil šodrani put!?
 

Najnoviji postovi

Na vrh