• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Četverokotač

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Eto vidiš, samo zato kaj nisam imal kacigu na glavi, a usto sam još i samo sjedio na motoru koji je stajao na nogaru. Naša policija, puno ih pozdravljam.
Pisao sam prigovor i tražio sučeljavanje, ali naravno nemože, dobio sam 50% manju kaznu bez mogučnosti žalbe i svakako sam ju morao platiti, a nisam bil kriv.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Kaj po tome eto ja sjedim na tvom motoru parkiranom i dobim kaznu?
A stvarno svašta,
jel on može dokazat da si ga vozil a ne gural i sl.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja nebi riječ rekao da me je zaustavio u vožnji na skuteru, a bez kacige ne glavi, ali ovo je stvarno bilo bezobrazno, a vjerujem da bude još gore i gore.

Znači je nesmijem parkirat motor ispred kuće i sjedit na njemu bez kacige ne glavi da ne dobiejm kaznu!!! Koji je to idiotizam!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma uhvatil me da ne velim sad kaj....seronja!! Koliko sam mu se molil i objašnjaval, al ne jebe on, bila je ženska "partnerica" z njem, valjda se dečku htelo malo kurčiti...a an moj račun!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro Šanana da te nije zaustavio Makvić iz pp Bjelovar,baš me zanima dali su drugovi u plavom tako učinkoviti i sa tvojim tamo u onim ulicama po Kloštru,mislim na kumove,a što se tiće kvada,po njihovom čovjek bi se samo smio voziti po dvoru,sranjola od zakona i policije
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo da malo dignemo temu s novom zvijerkom koja je danas stigla zasad samo dvije slike iz prijevoza!!

 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Bučo ,čestitke na pili,a sada si ponio gurtne,koliko je kubika pila
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Hvala kolega da ovaj put jesam :icon_e_biggrin::icon_e_biggrin: 250kubika zvijer nasprema onog malog sta sam prije imo!!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I koliko bi koštalo takvo veselje???

Ja bi takvoga kaj kupio da se mogu po poljima vozat :)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ATV još uvjek nedje s B kategorijom ,postoji pravna borba ali mislim da još nije gotova

također i uvjet registracije su signalizacija , kočnice , žmigavci tid , dakle NE
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Regat se nemoze, ko bi htio ga regat treba imat papire, trebalo homologaciju obavit, signalizacija treba bit, kocnice a to meni nije potrebno za navazanje po polju i sumi je super uzeo sam ga za 2000kn u Ferdinandovcu masina ide ko blesava gume dobre u globalu dobar motor ima par sitnica za rijesit koje nisu hitne!!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Može se ATV ili Quad vozilo,vozit sa B kategorijom več skoro godinu dana...Zakon se promjenio,pa sam i ja registrirao svog četverokotača:
33357.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Regat se nemoze, ko bi htio ga regat treba imat papire, trebalo homologaciju obavit, signalizacija treba bit, kocnice a to meni nije potrebno za navazanje po polju i sumi je super uzeo sam ga za 2000kn u Ferdinandovcu masina ide ko blesava gume dobre u globalu dobar motor ima par sitnica za rijesit koje nisu hitne!!

Bil si par km od mene....moja buduća je iz Ferdinandovca.

Slobodno pitam od koga si to kupil?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Bučo, cestitam na kupovini. Stvarno nisi puno platio. Ako i bude kakvih kvarova, imas prostora za ulaganje. A koliko vidim po dva takva u selu, ima toga..

Prijatelj je kupio novog shineraya 250. Dok se.vozio, stalno je i sarafao po njemu.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=9VaFDJ84-wY[/YT]

Tu se par puta prevezao preko kanala. U zadnjem prelasku je otkinuo zadnji lancanik sa osovine pa smo išli s autoprikolicom po njega.
No dobro je prosao. Prvo smo mislili da je zdrobio nesto u getribi..
Taj je nov placen 14tkn.
Ovaj tvoj ako je pali-vozi kako kazes, nije losa kupovina..
 

Najnoviji postovi

Na vrh