• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem čičoka

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
ima ko gomolje čičoke za sadnju? Htel bi po mogućnosti veću količinu za malo penez :(rofl):, pa da si zasadim jednu njivu toga!
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Cuo sam da ima u okolini Vrsca.Pre 2 godine posejano je nakoliko ha,a sluzi im da od nadzemnog dela prave silazu.Sigurno ima i semena.
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Cuo sam da ima u okolini Vrsca.Pre 2 godine posejano je nakoliko ha,a sluzi im da od nadzemnog dela prave silazu.Sigurno ima i semena.

gomolj se sadi, ko krumpir, ne sjeme. Gomolj je dobra i zdrava hrana za ljude, zdravija od krumpira, ali najčešće ga daju životinjama, lovci sade za divlje svinje itd. Nije kod nas razvijena upotreba u ishrani ljudi, a to je šteta.
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
gomolj se sadi, ko krumpir, ne sjeme. Gomolj je dobra i zdrava hrana za ljude, zdravija od krumpira, ali najčešće ga daju životinjama, lovci sade za divlje svinje itd. Nije kod nas razvijena upotreba u ishrani ljudi, a to je šteta.

Znam da se sadi ko kompir.To je vrsta slatkog kompira.Ali pazi,to je ko korov,de se jednom posadi,skoro ga je nemoguce iskoreniti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh