• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ciganek1

C

ciganek1

Guest
Pa da se i ja predstavim. Imam 26 godina, oženjen i jednoga nasljednika staroga 2. godine.
Na našem gospodarstvu bavimo se ratarstvom, stočarstvom i sa pružanjem usluga poljoprivrednom mehanizacijom.
Radimo 30 Ha a sijemo pšenicu, kukuruz, š. repu, lucernu i ljulj.
U staji imamo trenutno 25 komada goveda.
Uslužno radimo sijanje, vađenje i transport š.repe i baliranje,omatanje i utovar roto bala.
Trenutno imam:
zetor 3511
belarus mtz 82
barigelli 2-redni
itas 10-t
plug vogel & noot 3 br.
sjetvospremač 3.80 našička zvijezda
tanjurača olt n-32
i još toga mnogo ali nekom drugom prilikom.
U planu još jedan traktor od 100 ks i prikolica 10t,
a trenutno imam u izgradnji halu 20x12.
 
C

ciganek1

Guest
Evo i slika.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
C

ciganek1

Guest
Rus je star 8. a utovarivač 2. godine.
Šta se tiče rusa s obzirom uloženo-dobiveno ja sam zadovoljan.
Prednji utovarivač METAL-FACH s jojstickom i hvataljkama za rolo bale 52 tisuče kuna.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kak se rujo ponaša sa onim sjetvospremačem, nije mu previše???
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
da to bi moglo biti ipak malo prenapeto za ruju???????koliko negdje ides km/h?
 
C

ciganek1

Guest
Idem negdje oko 15 km/h i mislim da je veči problem ga nositi nego s njim raditi.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
E daj mi reci kak si zadovoljanj prednjim utovarivačem? Nema nikakvog problema?
 
K

krx pozega

Guest
Hoćeš se mijenjat ja tebi dam našički od 2,90 ti meni taj svoj od 3,80m.... ;) da nemaš koju slikicu iz bližega...koliko te izašao...vidim da imaš ove bolje valjke...tj manje se štopaju tipa imt
Obrisan neispravan link.
 
Z

zrine892

Guest
ja vučem raulov sjetvospremac od 4,60 i bez problema ga vuče...pošto je to lakši za vuči nego sto je ovaj na slici...e da ti pitam u vezi barigelija...jel ima prednju vuču,i dali imas vibratora na vadilici(da ne dodje do zabune :) :)...)...
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Nisam ni skužio još jedan Podravec... :mrgreen:

Ovaj Barigelli mi je poznat, dal je imao kakav kvar u Drnju ove jeseni? Kod mog prijatelja u Drnju je bio neki mali Barigelli 2 reda rastavljen ove jeseni.
 
C

ciganek1

Guest
Nema ni vibrator na vadilici ni prednju vuču. To je godina 90. sa TAM-ovim motorom V-8.
DF&Torpedo čini se da imamo istoga prijatelja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh