• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CIJENA DOMAČIH ŽIVOTINJA I OPREME ZA NJIH U HRVATSKOJ

  • Temu pokrenuo vi_ky
  • Datum prvog posta

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
ŠANANA IMT 565 kaže:
Blago tebi rođo kad imaš prostora uokolo i naokolo, a na kakvom ja bijednom mjestu živim, sve bi dao za barem pol rali vrta minimalno, a ne majke ti ga, koda sam u centru grada!! :eek: :x :x :x
Eh, to i mene živcira. Kud god se okrenem, nedovoljno prostora. Nedavno mi je jedna žena nudila 3.5 jutra zmelje s kućicom. 15 tisuća eura u zabiti, pa ja mislio da neće prodati i dvao joj 10. Sad se lupam po glavi jer je ipak prodala za 15 nekom tipu iz zagreba. Nevjerojatno, a ti Šanana bi mogao znati gdje je Brodić.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kak nebi znal K. Podravski-P. Sesvete-Mekiš-Brodić, sve to ja puno puta obišao, nego je si bio možda na pioneer danima polja kod Kristijana Šegrta v ''Šarju''??

Kod mene u Budančevici sve više same gospode, nedaj bože na zemlje blizo sela odvesti gnojnicu, pak bi poludeli!
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Ma nisam bio kod Šegrta. Zvao me je, ali kod mene ti je ludnica sa zeljom. Imam ga hrpe za brat, trenutno nema potražnje prevelike. Krumpira također pomalo rješavam svaki dan. Praznim skladišta :mrgreen: :mrgreen:
A slijedeću nedjelju letim za Washington i ostajem 16 dana, tak da bi htio rješiti dosta posla prije nego odem. Evo, jučer sam pripremi zemlju za sjetvu pšenice, a noćas lijepo kiša namočila :evil: :evil: :evil:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kaj buš u Washingtonu??? :?: :scratch , da nejdeš Obami čestitati napobjedi!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

I mene kiša sjebala, ad su rekli par dana tak.... jučer sam izvezao gnoj i trebalo bi lagano krenuti orati zimsku, a sad ta fikin kiša počela padati i sve poremetila, žuri se s tom pšenicom još dok snjega nebu! :mrgreen:

Nego ak u SAD-u vidiš kakve traktore, slikaj pa da i mi vidimo! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Z

zoran stojaković

Guest
Hrvoje_Sisak kaže:
Koliko košta jedna holstain krava?
Prijatelju.....kod nas u slavoniji cijena je negdje oko 8.ooo. Susjed ima kvalitetne mliječne pa znam otprilike.
 
Na vrh