• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CIJENA MLIJEKA - prijedlog rješenja problema

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
On pleše kako todorić svira,nije on kriv.

Kako nije kriv,jel on todorićev ministar ili naš? Onda se svi ostavimo poljoprivrede pa nek todorić bude jedan jedini i nek njemu ministar piše zakone kao i do sad.

Pa nismo mi ovce da nas šiša kako tko hoće.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
nemoguće da je tak jeftin??mislim da je šolčića sve skupa došlo preko 120 tisuća kuna....:?

Pa to je 3 - 4 puta skuplje od cijene koju je artu naveo!? :supris:
Koliko Šolčić ima mljekomata i zna li se možda kako ide prodaja, kako je zadovoljan?
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
On pleše kako todorić svira,nije on kriv.

Kako nije kriv,jel on todorićev ministar ili naš? Onda se svi ostavimo poljoprivrede pa nek todorić bude jedan jedini i nek njemu ministar piše zakone kao i do sad.

Pa nismo mi ovce da nas šiša kako tko hoće.

ajd onda antune ovako ti si pametan čovjek pa vjerovatno znaš da svim državama svjeta upravljaju privatni interesi,,svi ti milijarderi financiraju političare za izbore da bi im ovi vratili kad dođu na vlast..eto ti primjera vesna ganter kuterovac,pomoćnica ministra poljoprivrede i žena od gospodina kuterovca koji je mislim bio nešt u muistarstvu a sad je glavni u belju kod todorića..mislim da to govori sve..znači kad se donose zakoni služe tome da pogoduju ponajprije todoriću pa i drugima sličnima,a nažalost puno malih poljoprivrednika ovisi o todoriću pa su nemoćni..nažalost on je todorićev ministar i kad ga smjene i drugi će isto biti todorićev i svi drugi..to je tako ne samo kod nas već svuda...:oops:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Pa to je 3 - 4 puta skuplje od cijene koju je artu naveo!? :supris:
Koliko Šolčić ima mljekomata i zna li se možda kako ide prodaja, kako je zadovoljan?

ima samo jedan na placu u bjelovaru al mislim da slabo ide prodaja a čuo sam od ljudi da se često kvari..znalo je biti i slučajeva da ti pojede lovu a neda mlijeko ili pusti mlijeko a nema posude u koju ispušta pa se prolije..a mislim da nije zadovoljan...:scratch
 

dane

Član
Tu od
29 Lip 2008
Poruka
342
gle DANE ja sam upoznao ministra i nije on za sve kriv,on pleše kak todorić svira..inače je sasvim o.k čovjek i najviše mi se sviđa što je iskren kad kaže da nema love,bar nedaje lažne nade,kao recimo čobi,taj je sve obećao a od love ni l...:rolleyess::supris:nije da sam zbog toga sdp-eovac jer nepodržavam nijednu stranku ni vladu,po meni netreba tog višestranačja,premala smo zemlja za toliko stranaka,bilo bi pametnije da se iz svih stanki skupe stručnjaci koji bi udruženim stranama nešt i uspjeli,ovako samo pljuju jedni po drugima,a siguran sam da u svakoj stranci ima kvalitetnog kadra...
Ja isto nisam član niti jedne stranke niti sam ni za jedne ni za druge a žalim što nema neke političke stranke koja će zastupati samo interese hrvatskog seljaka i poljoprivrednika.
Ja nevelim da ministar možda i nije loš čovjek ja ga nisam imao prilike upoznati ali mi je čudno to jest neshvatljivo da da čovjek brani interese ljudi koji ga nisu izabrali (nego kupili ) njega je izabrao na izborima hrvatski narod i hrvatski seljak u nadi da će se boriti i zastupati naše interese (HRVATSKE INTERESE ) ako to nije u stanju neka odstupi, bar će biti zapamćen kao veliki čovjek koji se borio za hrvatskog seljaka a ne kao prodana duša Sanader koji nas je prodao za pišljivih par miliona mađarima.
Nek se sve i jedan političar ugleda na naše dične i dostojanstvene Generale Gotovinu i Markača što su sve ti dostojanstveni ljudi podnjeli i propatili za ovu našu državu, i ako se netko neosjeća sposobnim ili ucjenjenim od razno raznih todorića ili drugih neka časno odstupi biće više cijenjen od građana.
Od ministra nitko netraži nikakve novce svi znamo da je kriza, pa i jadni seljak je spreman dati i odreći se neki stvari samo da nam sutra bude bolje, ali što je previše previše je .
Pa zar mi moramo imati najveće parametre u evropi za izračun cijene mljeka, pa dali naš umjet mora biti jeftiniji u sloveniji i bosni a kod nas skup ko sam vrag i još puno puno drugih stvari koji mi sad nepadaju na pamet.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Ja isto nisam član niti jedne stranke niti sam ni za jedne ni za druge a žalim što nema neke političke stranke koja će zastupati samo interese hrvatskog seljaka i poljoprivrednika.
Ja nevelim da ministar možda i nije loš čovjek ja ga nisam imao prilike upoznati ali mi je čudno to jest neshvatljivo da da čovjek brani interese ljudi koji ga nisu izabrali (nego kupili ) njega je izabrao na izborima hrvatski narod i hrvatski seljak u nadi da će se boriti i zastupati naše interese (HRVATSKE INTERESE ) ako to nije u stanju neka odstupi, bar će biti zapamćen kao veliki čovjek koji se borio za hrvatskog seljaka a ne kao prodana duša Sanader koji nas je prodao za pišljivih par miliona mađarima.
Nek se sve i jedan političar ugleda na naše dične i dostojanstvene Generale Gotovinu i Markača što su sve ti dostojanstveni ljudi podnjeli i propatili za ovu našu državu, i ako se netko neosjeća sposobnim ili ucjenjenim od razno raznih todorića ili drugih neka časno odstupi biće više cijenjen od građana.
Od ministra nitko netraži nikakve novce svi znamo da je kriza, pa i jadni seljak je spreman dati i odreći se neki stvari samo da nam sutra bude bolje, ali što je previše previše je .
Pa zar mi moramo imati najveće parametre u evropi za izračun cijene mljeka, pa dali naš umjet mora biti jeftiniji u sloveniji i bosni a kod nas skup ko sam vrag i još puno puno drugih stvari koji mi sad nepadaju na pamet.

sa svime se u potpunosti slažem..:prayer:ali šta sad??kako dalje??ko nas može spasiti??
 

dane

Član
Tu od
29 Lip 2008
Poruka
342
Kako vam je plaćeno mljeko za 10 mj. jel isto kao i za 9 ili je bilo promjena,meni je plaćeno isto kao i za 9 mj.
Jesuli možda ove velike mljekare poput dukata vindije i drugih ukinule naplatu za odvoz mljeka i jesu li možda povećale tvorničke premije, interesira me pošto ja predajem mljeko jednoj privatnoj maloj mljekari.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Kako vam je plaćeno mljeko za 10 mj. jel isto kao i za 9 ili je bilo promjena,meni je plaćeno isto kao i za 9 mj.
Jesuli možda ove velike mljekare poput dukata vindije i drugih ukinule naplatu za odvoz mljeka i jesu li možda povećale tvorničke premije, interesira me pošto ja predajem mljeko jednoj privatnoj maloj mljekari.

mi smo u dukatu i za 9.mj je bilo 2.19 a za 10 mj.2.39..navodno je porasla tvoernička premija..sve je to :toimonster:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
@gazda gizdavi: Ma sve ja to razumijem kolega,ali sam htio reći da mu to nije opravdanje. Može on biti dobar čovjek koliko hoće, ali ako je izdajica šta mu vrijedi sva ostala dobrota.

No, da ne idemo dalje u dileme tema je cijena mlijeka...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
budemo vidili da li naše "slobodne" televizije smiju prikazati slike iz Brisela o napadu 2000 traktora na EU...8)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma bude internet ako ovi zakažu:rolfer::rolfer::rolfer:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Vidim otišli su i poljoprivrednici iz Hrvatske. Sad bi mogla gospoda iz EU reći: "vidi ovih, još nisu ni ušli u uniju a već se bune... šta će tek biti kad postanu punopravna članica?" :mrgreen:
Svaka čast svima koji su se uputili na taj protest :supz:, treba im pokazati da nemogu mlatiti sa poljoprivrednicima kako oni hoće.

A kako će im tek "lijepo" mirisati ulice i fasade poslije one "kiše" mlijeka :butthead: Policajci su "najbolje" prošli, :evil: njima je sve super -kupaju se u mlijeku :p -al doslovno!! :lol: :lol:
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh