• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijena mreze za baliranje

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Netko postao sliku gdje je covjek napravio ogradu od mreze za baliranje. Zanima me kolika je cijena takve mreze po metru te kolike se rade dimenzije?
Pretpostavljam da je to sinteticki materijal i da ne trune? Dali ima razlicitih vrsta? Neki sajt proizvodjaca?
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ona se ne prodaje na metre nego po roli a rola od 2 km kod mene je 900 kuna. to ti je onakav materijal u kakav su stavljeli krumpir one prozirne vreče takva ti je mreža ta samo još je rijeđa al to za ogradu nije mislim nebi preporučio pucat će
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Jasno da to nije ine moze biti trajno rjesenje, ali kao jeftina jednogodisnja zastita vjerujem da moze ispuniti funkciju zastite vocnjaka od zeceva. Kolika je cca tezina role?
 
K

kico75

Guest
kolko može izić bala iz jedne role mreže .šta je jeftinije špaga za kockaste bale ili mreža za rolo bale ukupno gledajuć na istu količinu sijena.
 
K

kico75

Guest
kolko može izić bala iz jedne role mreže .šta je jeftinije špaga za kockaste bale ili mreža za rolo bale ukupno gledajuć na istu količinu sijena.
 
H

Hurlimann86

Guest
ovisi o tome koliko krugova mreže stavljate na balu.
a imate 3.5 i 5 km mreže.
meni je mreža od 3.5km za nekih +-150 bala, a stavljam 3 i pol kruga na balu.
a za špagu ne bi znao.
 
K

kico75

Guest
kolko je teška ta rolo bala pa ću sračunat i kolko košta ta mreža.hvala
 
H

Hurlimann86

Guest
kico75 kaže:
kolko je teška ta rolo bala pa ću sračunat i kolko košta ta mreža.hvala

naša rolo bala sjenaže ima oko 700-800 kg, ako si na to mislio.
 
K

kico75

Guest
Hurlimann86 kaže:
kico75 kaže:
kolko je teška ta rolo bala pa ću sračunat i kolko košta ta mreža.hvala

naša rolo bala sjenaže ima oko 700-800 kg, ako si na to mislio.
misli sam na sijeno osušeno
 

Ijop

Član
Tu od
20 Pro 2012
Poruka
124
Pozdrav, do sada sam kupovao krone mrežu za baliranje i bio sam jako zadovoljan. Sad sam kupio PIIPPO mrežu koja barem po specifikacija bi trebala biti slična.
Problem je kaj mreža kako se odmata stalno labava s desne strane i uvlači se. Ne samo da nije lijepo pokrivena bala več mi onda se nagužva na uvlačne valjke ili mi ju nož dobro ne odsječe. Radi se o balirci wegler RP200. (Prvih dvadesetak bala sam napravio tako da silazim i ručno navlačim mrežu na tom rubu)
Meni se čini da je do mreže. Ima kakav savjet/rješenje netko iskusniji jer imam rolobalirku tek 2 godine.
Ako je do mreže koju kupiti, a da je kvalitetna i donekle ok po cijeni?
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,228
Vrati se na krone mrezu ili cuo sam da je jako dobra tama tigar.

Slovenci je jako hvale
 

DeutzFahr69

Aktivni član
Tu od
4 Svi 2017
Poruka
154
Probaj ju jos napeti, ja sam znao stavljati dok je bila pri kraju iza merze praznu rolu da je uvijek napeto.

Bolje dat malo vise za mrežu, pa ne dolazi do pucanja i slično kao sto su tama tigar, Winner, krone
 

Najnoviji postovi

Na vrh