• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

cijena poljoprivrednog zemljišta???

D

dudo

Guest
bok poljoprivrednici!! :lol:
namjeravam se početi baviti uzgojem lješnjaka na području kr županije i trenutno sam u potrazi za zemljištem. svi bi prodali zemlju ali mi nitko za sada od 5 ponuda neće se izjasniti za cijenu po ha. koja je realna cijena ha u zagorju. hvala na odgovoru :scratch
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Bok dudo!

Od kud si točno?
Teško ćeš naći zemljište ispod 20 000 kn po hektaru.
 
D

dudo

Guest
ja sam iz zagorskih sela i tamo namjeravam kupiti zemljište. hvala na odgovoru
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,584
Probaj prvenstveno traziti ''gradsku'' zemlju a ako nejde to probaj predati zahtjev za drzavnu....
 

Dominik

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
520
mario kaže:
Bok dudo!

Od kud si točno?
Teško ćeš naći zemljište ispod 20 000 kn po hektaru.

U mom kraju se zemlja kreće od 1000 eura po hektaru pa na gore ovisno o kvaliteti. Miholjac, Valpovo, Našice. Taj kraj. Najbolja je oko 2500 do 3000 E.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
kod mene zemlja skoro pa džabe...od 0,80-1,44kn po m2....od 3.000,oo pa sve do 7.500,oo kuna koje je krajnja realna cijena za 1ral zemlje...bar kod mene tako "jeftino"
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
hehehehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jako dobro...nije minirano,,,malo zaraslo ali čisto od mina,kao suza
 

Najnoviji postovi

Na vrh