• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijena rada za oranje

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ulje

Novi član
Tu od
4 Lip 2016
Poruka
21
Zlobnici..pa možda je čovjek star i bolestan, pa nemože sam, inaće nevidim razuman razlog zašto bi taj posao ponudio drugome. A BTW, u "Tunguziji" vjerojatno se to oranje može uraditi s daljinskim ispred kompjutera ili mobitela, pa dečko razmišlja koliko če mu vremena oduzeti u njegovom ONLINE rasporedu.

Zlobnik.
Tipičan primjer osobe koja druge naziva zlobnicima, a onda "ispali" najzlobniji komentar.
Prvo se predstavi kao dobra osoba, tvoj prijatelj, a zatim, kad stekne povjerenje, onda ispali "skrivenu" uvredu u polušali.
Ovakve karaktere poput tebe ne mogu smisliti.
Ovakvi primjerci ljudi su karakteristični za Balkan u kojemu je zavist osnovna osobina.
MUPM
 

ulje

Novi član
Tu od
4 Lip 2016
Poruka
21
Za dobrog komsiju i dobre komsijske odnose ostavlja se i svoj posao ako treba i stize u pomoc za badava...

Želiš li možda reći da bih ja trebao raditi besplatno kad god me čovjek pozove?

Ako ti želiš biti nečiji rob, slobodno budi rob, ali nemoj drugima sugerirati da budu robovi, kmetovi.
 

damirpolgar

Član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
465
Svako ko živi od poljoprivrede je na raspolaganju cjeli dan drugima . Jer ovi treći su u firmama. Takva nam je sudbina.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,729
Kod mene , obratno. Mi koji radimo u državnim firmama smo na raspolaganju poljoprivrednicima, ali polako se stvari mjenjaju.
 

gromil

Aktivni član
Tu od
19 Ožu 2013
Poruka
260
Želiš li možda reći da bih ja trebao raditi besplatno kad god me čovjek pozove?

Ako ti želiš biti nečiji rob, slobodno budi rob, ali nemoj drugima sugerirati da budu robovi, kmetovi.

Postovani gospodine,niste trebali ni otvarati ovu temu niti bilo sta pitati ako ne uvazavate tudje misljenje i saljete u P.M. svakoga ko ima drugacije vidjenje odredjene situacije.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Nakon 10 dana odlučivanja, polje se već vjerojatno samo izoralo, pa tema više i nema smisla.
A i komunikacija je krenula prema vrijeđanju članova, pa je tema, do daljnjega, zatvorena.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh