• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Čim oprati ruke

breskvar

Aktivni član
Tu od
25 Velj 2009
Poruka
1,150
...eh, rezao zelene orahe za orahovac bez rukavica i smetnuo s uma kako bojaju ruke. Sad su crne - katastrofa, a limunov sok nema učinka. Pomozite savjetom kako da očistim ruke od orahovog soka - sutra moram na tržnicu, a brrr... :D
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Re: ???

Odsjeci ih, to je najbrže :roll:

Stavi rukavice za plac, kad već nisi za guljenje oraha ;)
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Re: ???

Metor Đakovo pasta za pranje ruku ili općenito bilo koja automehaničarska pasta ;) Ja oprao plavilo od trešanja ;)
 

breskvar

Aktivni član
Tu od
25 Velj 2009
Poruka
1,150
Re: ???

Kontam kaže:
Metor Đakovo pasta za pranje ruku ili općenito bilo koja automehaničarska pasta ;) Ja oprao plavilo od trešanja ;)
...kupio pastu. Potrošio pola kutije. Rezultat - nula (ajd bar je jeftina)...
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Re: ???

Postepeno peri, moraju i pore odraditi svoje :) Svinjska mast skida boju tj. lak probaj sa time. Jedino zlatari imaju crne ruke, a svi ostali mogu oprati ;)
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Re: ???

Uzmes 'nako tridesetak pari carapa po mogucnosti bjelih mada nije uvjet reknes zeni, mami,sestri ili curi (nekog valjda imas) da ti stavi odmjerenu kolicinu deterđenta u neki lavor, il nesto tome slicno, vodu dodas sam po mogucnosti vrucu koliko mozes najvise trpjeti,,, kad operes tih oko tridesetak pari (rucno naravno) ako su ruke jos uvijek zamazane :scratch postupak jos jednom ponoviti a ako su i dalje od tanina :scratch onda si nesto grdno zaj,,, za drugi put il kupi rukavice il rusi orah ;)
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Re: ???

Bobić kaže:
Uzmes 'nako tridesetak pari carapa po mogucnosti bjelih mada nije uvjet reknes zeni, mami,sestri ili curi (nekog valjda imas) da ti stavi odmjerenu kolicinu deterđenta u neki lavor, il nesto tome slicno, vodu dodas sam po mogucnosti vrucu koliko mozes najvise trpjeti,,, kad operes tih oko tridesetak pari (rucno naravno) ako su ruke jos uvijek zamazane :scratch postupak jos jednom ponoviti a ako su i dalje od tanina :scratch onda si nesto grdno zaj,,, za drugi put il kupi rukavice il rusi orah ;)
Hi hi, ako ne izbjeli tada, onda će kad mu koža otpadne, tj. kad se promjeni, a promjenit će se garant ;) Samo što je u žurbi :lol:
 
W

wajbul

Guest
Re: ???

Kontam kaže:
Bobić kaže:
Uzmes 'nako tridesetak pari carapa po mogucnosti bjelih mada nije uvjet reknes zeni, mami,sestri ili curi (nekog valjda imas) da ti stavi odmjerenu kolicinu deterđenta u neki lavor, il nesto tome slicno, vodu dodas sam po mogucnosti vrucu koliko mozes najvise trpjeti,,, kad operes tih oko tridesetak pari (rucno naravno) ako su ruke jos uvijek zamazane :scratch postupak jos jednom ponoviti a ako su i dalje od tanina :scratch onda si nesto grdno zaj,,, za drugi put il kupi rukavice il rusi orah ;)
Hi hi, ako ne izbjeli tada, onda će kad mu koža otpadne, tj. kad se promjeni, a promjenit će se garant ;) Samo što je u žurbi :lol:
ako nemaš kakav pametan savijet ,nemoraš se prosipati !!! :toimonster:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Re: ???

Wajbul imaš ti i većih problema od komentiranja moji komentara (koji se odnose na citirani tekst sukladno temi) :lol: Samo se ti slobodno istresi na meni, mene ionako ne poznaješ, ništa lakše, hi hi.
 

breskvar

Aktivni član
Tu od
25 Velj 2009
Poruka
1,150
Re: ???

...zasad najbolje rezultate daje držanje ruku u džepovima :lol:
 
W

wajbul

Guest
Re: ???

Kontam kaže:
Wajbul imaš ti i većih problema od komentiranja moji komentara (koji se odnose na citirani tekst sukladno temi) :lol: Samo se ti slobodno istresi na meni, mene ionako ne poznaješ, ništa lakše, hi hi.
:partyman:
 
P

pozna

Guest
Re: ???

najbolja stvar za pranje ruku je klor,nekad se koristio za izbjeljivanje rublja,barem mislim??? uglavnom,u suhe ruke se sipne malo klora i trljaj,skida sve,stvarno po meni najefikasnije sredstvo,po potrbi ponoviti postupak,opet na suhe ruke,grije ali super pere.ja sam ga uvijek imao kuci bas za pranje jako jako prljavih ruku.
 
B

Bobo

Guest
Re: ???

Zar postoji nesto sto METEOR pasta ne moze oprati?!?

Nisam se uspio susresti s takvom stvari...
 

breskvar

Aktivni član
Tu od
25 Velj 2009
Poruka
1,150
Re: ???

Bobo kaže:
Zar postoji nesto sto METEOR pasta ne moze oprati?!?

Nisam se uspio susresti s takvom stvari...
...uzmi golim rukama cca 200 zelenih oraha, peri ih, odsijecaj im peteljke i još svaki nožem prepolovi držeći ih prstima. Sačekaj 2 sata i pokušaj oprati ruke... :lol:
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: ???

pozna kaže:
u suhe ruke se sipne malo klora i trljaj,skida sve,...

Ukljucivo i kozu ;)

Ja bih i dalje preporucio pastu za zube.....

Nego, gdje se nabavlja klor? U poljoapotekama?
 
P

pozna

Guest
Re: ???

ma ne,neskida kozu,stvarno nije nista posebno,ako imas ogrebotinu naravno da pece,isto kao i alkohol,a rekoh da grije,pa to je cisto kemijska reakcija na prljavstinu,ako su ciste ruke onda nista,isto kao i voda.ma nebi nikom preporucio nesta sto je opasno. pravi ga meteor dakovo,litrena boca,obicna okrugla glupa plasticna boca,ista kao i za solnu kiselinu i izbjeljivac od iste firme.bilo ga je u skoro svakom marketu,cijena 10-15 kn. jeftino i efikasno.
 
Na vrh