• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cipele za teren

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Pozdrav svima, vidio sam da zapravo nemam ovakvu temu, a to je nešto za sto sam siguran da svi koristimo.
Riječ je od cipelama.
Kakve vi cipele nosite? Kod mene su dosta neravno tereni, ima dosta vlažnih područja i svega. Ujutro rosa bude kao kiša i traje do 11-12h.
Razmišljam si uzeti PLANIKA ili ALPINA cipele iznad gležnja kao gojzerice. Imate li iskustva s njima?

Navodno Alpina Tibet model je nosi i bez brige si.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,666
Kupio nedavno radne cipele od Wurtha povišene i nemam problema ni po suhome ni po mokrome. Imaju kapicu metalnu naprijed i dosta su ugodne za nositi, noga se ne znoji i nema miris u njima.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,666
Ja pak ne mogu zamisliti ić nešto radit a da ih nemam na nogama.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Lidl radne visoke cipele s kapicom zimi, ljeti patike, a kad sam baš u blatu nema do Borovo gumenih. Nekad gumene dodatno vozim sobom kaj se po potrebi preozujem.

 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290

Kupio sam ove i udobne su, jedva čekam obuti ih cijeli dan da vidim kakve su, uzeo za broj veće kao što trebaju biti i vidjet ćemo :) Javim dojmove, i taman naletio na popustu :D
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,622
Ja sam zadovoljan za onim adidasovim gojzericama kak ima policija i specijalci. Sad im je već 10 godiba i još su u upotrebi, a prešle su od šume, kolinja, blata i ne znam čega sve ne... Noga suha i ne znoji se, a zbog visokog đona u njima nije hladno
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Gladhr2,
svaka čast na izboru, ali meni je to ipak preskupo za u šumu.

Brgud,
imam jedne slične, ali su rijetko u upotrebi. Ove iz Lidla su lakše i kaj je jako važno, ne skližu se.
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Ma to je nešto sto znam da će trajati a i ja sam takav da dosta pazim na to.

kupio sam prije par mjeseci neke za 500 kn i bačene pare, nikako nisam zadovoljan hah
 

veco

Dobro znana faca
Tu od
26 Velj 2019
Poruka
249
Do sad imao razne verzije vojnih cizama - cesto sam se pitao kak se iste ne raspadnu kod vojske a ja ih brzo unistim. Od kad uzeo haix radne cipele, HAIX Airpower P6 Midi i vojno-vatrogasne cizme Jolly preporodio sam se. Haix se da dosta povoljno nabaviti kod nas u hr (kod nas se i proizvode). Treba malo pocackati po netu. A Zavas u WG- u drzi obuci i odjecu specijalne namjene koja nekad zna bit na - 50% (tako ja uzeo svoje cizme). Stvarno vrijede para - od sume, mucenja cizama na quadu u mulju, blatu, motorka ih obozava 😀 - sve istrpe. I haix i jolly su stvarno vrhunske.
Ovo su te Jolly cizme:
ZADNJI BROJEVI -50% VOJNIČKO-POLICIJSKE ČIZME JOLLY 6511/GA - 100224

HAIX Airpower P6 mid

Haix Airpower x11 low

P. S nemojte gledati cijene s likova za haix - kupio sam ih kod nas puno jeftinije za 400 i 300 kn nove. Pratio sam ponudu i kad nasao povoljno kupio. Linkove sam stavio zbog opisa.
 

Najnoviji postovi

Na vrh