• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cira92

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
da kazem par reci o meni...

Zovem se Nikola Jevtic iz mesta Rasanac pored Petrovca na Mlavi i imam 21 godinu..
bavim se Poljoprivredom od malih nogu i sve sam naucio uz moje ukucane.. Nemam bracu ni sestre.. NA forum sam se uclanio najvise da bi mogao da podelim sa vama iskustva a i zbog clana (moderatora) Savorisa... :icon_e_biggrin:

Obradjujem nekih 50h i imam 5 krava.. To mi je trenutni posao..
Na tih 50h sejem uglavnom Psenicu,Suncokret,kukuruz i Soju... Pored toga naravno Detelinu imama za stoku..

Od mehanizacije imam sledece.. Belarus 820,Rakovica 65,Imt 539 i Vladimirca T25...
Claas Mercator i Zmaj 132
Pored toga skoro svu pratecu mehanizaciju..
Berac Sip 3500eko
Lifam silo kombajn
Ferocop vucnu tanjiracu
Imt prikolicu 3t
MIK prikolicu 4t
Lifam Presu
Sip kosacicu 165
Imt Spartac
I jos dosta mehanizacije da ne nabrajam dalje...
Svu ehanizacuju smo uzeli novu i mi smo prvi vlasnici..

Nadam se lepom druzenju i da delimo zajednicka iskustva.... :icon_thumright:
 
Posljednje uređivanje:

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Pozdrav cira92, dobrodošao na Poljoprivredni Forum!


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Hvala puno.......... Ako bude nekih poblema i nemogu da se snadjem da mi pomognete za pocetak....
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Možda si pogriješio malo u lokaciji , piše na mAlavi , mislim da treba biti na mlavi
 

Najnoviji postovi

Na vrh