• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Čiščenje korova

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
neznam, moram pitati šogora jel uopće hoće, pa ak hoće, onda dođemo vidjeti teren pa se dogovorite oko cijene...
poslije onda to izrigolaš na nekih 50-60cm i to je to...
znam i čoveka koji rigola, mislim da je 200kn po rali..;)
neznam koliko bi te to sve koštalo, negdje oko 1500-200kn, ali mislim da bi to bilo najbolje...

Ak je rigolanje po rali 200 kuna onda ja pripremim teren samo za rigolanje i dam liku 600 kuna za rigolanje i gotovo pocupam panjeve.A od kuda je taj sta rigola ak je od nekud dalje nevjerujem da ce mi doc za 200 kuna po rali rigolat?
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Ak je rigolanje po rali 200 kuna onda ja pripremim teren samo za rigolanje i dam liku 600 kuna za rigolanje i gotovo pocupam panjeve.A od kuda je taj sta rigola ak je od nekud dalje nevjerujem da ce mi doc za 200 kuna po rali rigolat?

evo, sad sam ga nazvao i pitao, malo sam ja fulao, kaže 250kn/sat....
ako si zainteresiran, javi, pa ti pošaljem broj da se dogovoriš s njim na pp... inače, tu je iz popovače...
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
evo, sad sam ga nazvao i pitao, malo sam ja fulao, kaže 250kn/sat....
ako si zainteresiran, javi, pa ti pošaljem broj da se dogovoriš s njim na pp... inače, tu je iz popovače...

e pa hvala ti sta si ga zvao,budem se jos malo informirao pa cu vidjet uglavnom ak cu trebat broj javim ti se.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dečki da pitam imam jedan tranik uz šumu kaj nije već godinama obrađivan, i sad je zaraslo sve u gaciji manje više, e sad bi ja očistil ali problem je kaj buju mi ostali panjevi, kak to sve zvaditi? Bagerom ili kaj? Susjed do mojega je ovak očistil, ali ja bi baš skroz da morem zorati, nije veliki tranik ali bi nekaj posadil, mada neznam kaj. IMG_20200420_172957.jpg IMG_20200420_172950.jpg
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,541
to je mogal popukat sa vitlom ili traktorom, umjesto kaj je porezal do zemlje...
dvojica djelatnika, treba žaga, traktor, vitlo i prikolica i to je brzo gotovo...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,541
ako nisu deblje od 10-15 cm, morale bi ići...a ne izgledaju predebelo...
 

bbrna

Član
Tu od
30 Ruj 2012
Poruka
161
Zanima me koji totalni herbicid koristite?

Pošpricao sam zemlju koja je zarasla u korov, stavio sam 4l Boom efekta na jutro. Ni nakon 10 dana se ništa nije počelo sušiti.
Hvala na pomoći.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,541
neće sad od njega poginut drvenaste i kupinaste biljke...preveliku energiju porasta imaju, pa se othrvaju totalu...malo im vrhovi dobiju svijetliju boju i gotovo...
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
TORDON, akt. tvar pikloram.
Za šiblje i drvenasti te za višegodišnji širokolisni korov. Ne suzbija travne korove tj. uskolisno.!
 
Na vrh