• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Cisterna creina

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Cisternu creina, ne nužno da je vozila vodu,može i gnojnicu 2700l ili 3200l.
Može i bez vakum pumpe,posjedujem jednu.
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
A - ha!!!
Sada ti kupuješ, dok sam je ja ovdje nudila, nikome nije trebala.

Ništa, ništa, javljam se samo da ti velim da na moju ne moraš računati, ne sam da je prodana nego je para od nje već i potrošena. :)
Tako bu jednog dana i sa prikolicom tehnostrojkom za gnoj. :)

Sada me ti pitaj za koliko sam je prodala, da ti pomognem u procjeni koliko možeš mirne duše platiti za nju. :)
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Evo pitam te da mi pomogneš,da me spasiš,jer mi treba, suša je kod mene, a da se ne zaj.....m
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Evo, velim javno - za 12 000 kuna, otišla u susjedno selo.
Ispravna, kopčaš i radš sa njom.
Tražili smo 15 000, ali smo prodali kuću u kojoj je bila u garaži, pa da je ne vozikamo ovdje u ovu gdje mi je gužva u garažama.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Koja veličina 3200l ili manja,I dali je vozila samo vodu ili druge terete.
Da ima tu kod mene kakva da je ispravana zdrav materijal, pumpa,da je 3200l,da nema transporta dalje od 40-50 km.
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
3200 litara.
Ah, vodu smo vozili davno nešto malo na krumpir, parcelu koju smo prvu vadili, desetak cisterni, ostalo jedno - dva puta godišnje gnojnicu, a zadnjih desetak i više godina - zapravo petnaestak, otpadnu sanitarnu vodu iz svekrvine septičke jame.
 

Najnoviji postovi

Na vrh