• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cisterna za vodu

hacklordsniper

Novi član
Tu od
3 Svi 2017
Poruka
10
Jel ima netko iskustvo može li se kompaktnim traktorom vuci cisterna 2000 l (po ravnom asfaltu mi treba). Trazio sam ovakve plaaticne cisterne kao sto prilazem sliku, ali nemogu naci nigdje. Ima netko preporuku?

 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Koliko je to kompaktan?
Kupis prikolicu i na nju stavis okruglu, kockastu, kakvu god hoces cisternu.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
ljudi kod mene vozikaju one plastične kontejnere po 1000 litara...pa kolko tko može vuć...a ak ti je previše, ispustiš višak...
 

hacklordsniper

Novi član
Tu od
3 Svi 2017
Poruka
10
Koliko je to kompaktan?
Kupis prikolicu i na nju stavis okruglu, kockastu, kakvu god hoces cisternu.

Kubota 31 ks. Razmišljao sam o soluciji prikolica, 2 IBC kontenjera i motorna pumpa. Imam novu prikolicu kupljenu u AT i nemože se registrirati jer ne udovoljava našim propisima, pa mi je to problem jer s njom nemogu na cestu.

Da li takve cisterne trebaju registraciju ? Mislim nisam nikad vidio registriranu traktorsku cisternu, ali kod nas se nikad nezna
 

Najnoviji postovi

Na vrh