• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cisterne Creina

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,415
A čime ju zaštiti iznutra? Moja je dobila rupice na dva mjesta, kraj varova tvorničkih, to bi pokrpao pa bi trebalo i neku zaštitu odraditi.
 
Tu od
25 Tra 2021
Poruka
59
Pozdrav svima,
jedno atipično pitanje. Da li se traktorska cisterna može puniti vanjskom pumpom ?
Mislim na potopnu pumpu i vatrogasna crijeva dovoljne dužine ?
 

tunjevinac

Novi član
Tu od
14 Lis 2023
Poruka
4
Ima neko upute, katalog dijelova, servisni priručnik za Creina cisterne?
Treba bi mi za Creina cisternu iz 1985. s DKP-3 pumpom.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
Remont pumpe creina,kućište je bilo jako pojedeno i puknuto na jednom dijelu nekih 50mm,zavareno i dadeno na strojnu obradu IMG-20231103-WA0000.jpg IMG-20231103-WA0003.jpg ,no kad smo ju premjerili kod tokara,shvatili smo da unutarnjim ravnanjem,će ostati malo stjenke,te će se lopatice iz utora puno povlačiti te će postojati opasnost da ispadne i zaglavi,te je majstor na moj nagovor obradio košuljicu od iveco kamionskog motora te ju upresao te sad to sve skupa izgleda ovako IMG-20231110-WA0001.jpg
Osobno sam više nego zadovoljan, jer upresani materijal je daleko kvalitetniji od samog kućišta.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,928
Nije bilo jeftinije i brže kupit drugu pumpu?
Ili je majstor-tokar jako dobar prijatelj? 🤔
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
Nije bilo jeftinije i brže kupit drugu pumpu?
Ili je majstor-tokar jako dobar prijatelj? 🤔
Ovako za drugu polovnu pumpu su mi tražili 500€,I to je bil jedina za koju sam znao što je i koliko radila,s tim da je i to mačak u vreći,nit ti može a nit želi tko garantirati za takvu pumpu,a nije ni realno očekivati.
Ovo mi je napravio čovjek koji radi uslugu strojne obrade motora,da znamo se ali baš da smo prijatelji ne mogu reći, samo korektan odnos imamo,drugi tokari nisu htjeli niti pogledati uz priču da oni nemaju stroj za takvo što te ovo te ono. I sa sve svim kad završim, račun će biti cca 350€,s tim da na strojnu obradu ide 200€. Tu cijenu od 350 € plaćam za nešto što će stajati na stalaži i čekati kvar pumpe koja je nametana i radi već na cisterni.
Ovo nije honano?
Neznam, zar je trebalo biti?
 
Na vrh