• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas Axos

Damir 1982

Novi član
Tu od
9 Sij 2022
Poruka
28
Pogledam pa ti javim kroz nekih sat vremena kad dodem do traktora
Ova lampica lijevo od stop je el. kvar mjenjaca, tak je meni pisalo kad sam izgubio kontakt na špuli od naprijed nazad.

Ja nemam uputstva a nmg naci na netu. Kontam da nije prekid struje. Ova zadnja lijevo lampica .
Ona lampica je el. kvar mjenjaca, pogledaj ulje u getribi i filtere
 

Colluci

Novi član
Tu od
1 Lip 2020
Poruka
5
Traktor je uzet prije mjesec . Pa cekam majstora da ga detaljno pregleda i da ulje promijeni a i tesko mi se šalta u brze iz sporih u brze .
 

Damir 1982

Novi član
Tu od
9 Sij 2022
Poruka
28
Pogledaj si ulje otraga kod poluga hidraulika, onaj stakleni prozorcić, ima gore oznacen nivo ulja
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Colluci

Novi član
Tu od
1 Lip 2020
Poruka
5
Ona lampica je el. kvar mjenjaca, pogledaj ulje u getribi i filtere

Pogledaj si ulje otraga kod poluga hidraulika, onaj stakleni prozorcić, ima gore oznacen nivo ulja
Gledao sam na zelenom je ali kao da u onoj bocici ima polijepljeno nekog otpada nekad od prije. Traktor je mocan ali vec me je osuo nekim problemima .
 
Na vrh