• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Claas compact 30

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Bio je nedavno jedan na njuškalu, al više ga nema. Zašto baš taj model tražiš? Ja imam 25-ticu,(naravno, nije na prodaju) sad mu bude druga sezona, dobar stroj za osobne potrebe.
 

torpedo75a

Član
Tu od
9 Ožu 2013
Poruka
64
Bio je nedavno jedan na njuškalu, al više ga nema. Zašto baš taj model tražiš? Ja imam 25-ticu,(naravno, nije na prodaju) sad mu bude druga sezona, dobar stroj za osobne potrebe.

Treba mi taj model zato što već imam jedan takav kombajn, kojemu je istrošen lim, i ima problema s lamelom, motor je dobar, pa bi uzeo isti takav kombajn, a ovaj što imam bi mi bio za djelove.
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Treba mi taj model zato što već imam jedan takav kombajn, kojemu je istrošen lim, i ima problema s lamelom, motor je dobar, pa bi uzeo isti takav kombajn, a ovaj što imam bi mi bio za djelove.

Kako si zadovoljan s njim? Ja imam svoj tek jednu sezonu, pa ga još upoznajem.. Ima nešto na što posebno moram paziti u radu?
 

torpedo75a

Član
Tu od
9 Ožu 2013
Poruka
64
Kako si zadovoljan s njim? Ja imam svoj tek jednu sezonu, pa ga još upoznajem.. Ima nešto na što posebno moram paziti u radu?

Ja sam jako zadovoljan s njim. najvažnije ti je redovno ga podmazivat, i tu i tamo napravit preventivni pregled. Na kombajnu sam imao problema s vodenom pumpom, korpom kvačila, pogonskim remenom, i jednom mi je pukla jedna osovina. Kad radiš pazi na to koliko ti žita izbacuje na otvor za izbacivanje slame, ako puno izbacuje smanji kompresiju.
 
Na vrh