• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas Xerion 3300 TRAC

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
U danasnjem Auto Bildu,onako iz zajebancije ga malo vozali,mrcina od 335 konja(nevidim da pisu ci je motor),tezak preko 10 tona,makina samo takva,mozes birati kojim ces tockovima da upravljas,cijena prava sitnica,190.000 eura
 
R

Ratarko

Guest
suljos kaže:
U danasnjem Auto Bildu,onako iz zajebancije ga malo vozali,mrcina od 335 konja(nwvidim d apisu cije motor),tezak preko 10 tona,makina samo takva,mozes birati kojim ces tockovima da upravljas,cijena prava sitnica,190.000 eura

Auuu da , to je strojčina .
Mislio sam i ja poslati koju sliko od njega i malo prokomentirati ali sam brzo odustao jer to je stvarno ekstreman stroj , tko to u HR može kupiti ljudi moji :shock:

Meni je zanimljivo da taj Xerion ima opciju hundegang (njem.) znači da može iči po njivi pravocrtno ali je ukošen , ne znam kako da bolje objasnim . To može vadilica za repu recimo , da ne gazi po istom tragu , jel tako Robert ?
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Mislim da znam sto je to,mogu to i neke auto dizalice kada se treba doci stio blize zidu,ili valjci koji valjao asvalt,neznam cije motor.
 
R

robert

Guest
je kolega,tkzv po naski kako bi mi kazali pasji iliti kereci hod po domaci.nije to nikakva novost,to su u srbiji jos izmislili davno.kad vidis kakvo starog stojadina il zastavu i oni imaj pasji hod,onako idu postarance na cesti :lol:
slikao sam uzivo tog xeriona,i sjedio sam u njemu u svabiji,nemogu nac slike,fora je sto kabinu svuda premjesta
 
R

robert

Guest
prodano
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,391
Probal voziti (doduše kratko) Xeriona 3000 (starijeg brata).
Uzbudljivo!
Ta farma gdje sam bil obrađuje preko 7000Ha :shock:
 
R

robert

Guest
3300 xerion

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
mislim da bi to bila malo prevelika cijena ....
moja procjena 150.000E.
 
Z

zrine892

Guest
suljos kaže:
U danasnjem Auto Bildu,onako iz zajebancije ga malo vozali,mrcina od 335 konja(nevidim da pisu ci je motor),tezak preko 10 tona,makina samo takva,mozes birati kojim ces tockovima da upravljas,cijena prava sitnica,190.000 eura

toliko mudrujete i čitate makar šta..zar ne vidite da je stavio cijenu :blackeye :blackeye
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
190.000 eura + još neka oprema za 10.000 eura i evo ti ga na!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kad bi si kupil takav traktor bi ga ja platil i 200.000 eura sa svom opremom :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
znaš da bi i ja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
[youtube:1arkxrcb]rncTCWurQ_I[/youtube:1arkxrcb]

DF&Torpedo, neznam jel ovo tvoj ili sowin, ako ima problema reci, ja brišem post!!
 
L

Lois Lane

Guest
Evo još par slikica Xeriona 3300 iz privatne kolekcije ;) :heart: :
(slike iz privatne kolekcije a ne Xerion iz privatne kolekcije:D )

12062008312.jpg


12062008310.jpg


12062008315.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh