• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Codex Alimentarius

S

seljaček

Guest
Treba podržati građanski inicijativu u borbi protiv baje u dvorcu jer samo složni i jedinstveni imamo šanse u borbi protiv zla i kuge koja hara Hrvatskom
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
Treba podržati građanski inicijativu u borbi protiv baje u dvorcu jer samo složni i jedinstveni imamo šanse u borbi protiv zla i kuge koja hara Hrvatskom

a kaj baja u dvorcu ima s codexom?
on je veće siroče od nas po tom pitanju, mi još tu i tam nešto imamo što nije codexirano, on ima samo to i niš drugo...meni ga žal...
a koja to muka mora bit kad stalno neko mora pazit na tebe...uuuuu...
a tek kad se stalno mora ogledavat iza sebe...i ne ići u mrak...brrrrr...
baš mi ga je žal.
:rolfer:
 
P

pauk

Guest
a kaj baja u dvorcu ima s codexom?
on je veće siroče od nas po tom pitanju, mi još tu i tam nešto imamo što nije codexirano, on ima samo to i niš drugo...meni ga žal...
a koja to muka mora bit kad stalno neko mora pazit na tebe...uuuuu...
a tek kad se stalno mora ogledavat iza sebe...i ne ići u mrak...brrrrr...
baš mi ga je žal.
:rolfer:

Kako kaj ima.... pa on je sljedbenik te politike codexa... i uziva u dvorcu, truje ljude, poziva premijere k sebi po "njihovo misljenje", poziva policiju koja ce rastjerati "gomilu" "strasnih" prosvjednika pred svojim stozerom.... ukucaj u google pa ces vidjeti o cemu se radi...

on se ne morao ogledavati iza sebe, nego svi mi ostali koji eto, razumijemo sto radi i tu i tamo prozborimo koju.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kako kaj ima.... pa on je sljedbenik te politike codexa... i uziva u dvorcu, truje ljude, poziva premijere k sebi po "njihovo misljenje", poziva policiju koja ce rastjerati "gomilu" "strasnih" prosvjednika pred svojim stozerom.... ukucaj u google pa ces vidjeti o cemu se radi...

on se ne morao ogledavati iza sebe, nego svi mi ostali koji eto, razumijemo sto radi i tu i tamo prozborimo koju.
nek te tješi da i on jede to isto :lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Dali ste vidjeli da već ima kolega forumaša koji imaju problema sa sadnicama voća.počele tužbe,joj kako meni ovo sve miriše na apokalipsu i haos,očigledno je da su takve kompanije spremne na rat,znaći na nama ostaje da uzvratimo ili se naguzimo,:icon_hang::icon_hang:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Mislim da u temi sa jabukama je netko od forumaša nešto napisao,tužba ili kazna ,mislim svejedno,ali eto krenulo se od ovih velikih gaziti malecke,pogledaj u temi o jabukama,ima nešto
 

Najnoviji postovi

Na vrh