• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

cornliner

cornliner

Novi član
Tu od
1 Sij 2015
Poruka
1
Studentica sam na Agronomskom, ratar, volim biljke, biljne bolesti, sve što vole mladi :) i loša sam u predstavljanju.

SNG svima!
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Pozdrav cornliner, dobrodošla na Poljoprivredni Forum!


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
Re: bokbok

Studentica sam na Agronomskom, ratar, volim biljke, biljne bolesti, sve što vole mladi :) i loša sam u predstavljanju.

SNG svima!


@zaja, previše ste automatizirani! Pogledaj podebljano :(wait):
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
To je automatska ali iskrena poruka koju generira forum za svakog novog člana nakon prestavljanja. :)
Ispravio sam, sorry.
 

cornliner

Novi član
Tu od
1 Sij 2015
Poruka
1
Što se mene tiče, možete me zvati i packer valjkom, svejedno je :) isprike su izlišne. Ne brigaj :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
Marko, pa tebi je Županja blizu.
Mogel bi se zaletiti tam i nabaviti Studentici jedne upute :D:
 

Najnoviji postovi

Na vrh