• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Crni youtubiči

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Mislim da nije. Na drugim forumima je isti problem otklonjen nešto prije. Dakle istovremeno je Chrome otvaral na drugim forumima, a na ovom nije, iako dan ranije nije otvaral ni na jednom od navedenih foruma.
Poznato mi je da isti program koji put ne radi jednako na svim browserima pa treba podesiti program posebno za svaki browser. Možda je to odradil neki informatičar u pozadini. Možda bu se nekome činilo da opet kompliciram sa svojom znatiželjom pa zaključujem raspravu. Važno da opet radi.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
Ista situacija i kod mene,,
ili je krepo majstor ili je sabotaža??????

Možel ko šta pojasniti???????????????????????????????????????????????????????????????????????
 

Najnoviji postovi

Na vrh