• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Crno kromiranje

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
tražim firmu koja ima iskustva sa crnim kromiranjem metala.meni treba za pušku.

imate li možda iskustva sa firmama koje to rade.zanima me područje Hrvatske i BiH.
za preporuke i adrese bio bih zahvalan
 

Nixa

Član
Tu od
24 Kol 2008
Poruka
255
tražim firmu koja ima iskustva sa crnim kromiranjem metala.meni treba za pušku.

imate li možda iskustva sa firmama koje to rade.zanima me područje Hrvatske i BiH.
za preporuke i adrese bio bih zahvalan

Za crno kromiranje nikada nisam čuo, valjda misliš na bruniranje.

Probaj na: http://www.kavur.net
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Gledajuč da ne treba puno skupog alata nego samo dobrog iskustva preporučma ti da se sam upustiš u to .
Pripazi samo na temperaturu da ti se ne odleme nišani ..LOl.(ako se radi o patronki .
I ne oistavljaj je više u grmlju ...propast če do kraja .
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Gledajuč da ne treba puno skupog alata nego samo dobrog iskustva preporučma ti da se sam upustiš u to .
Pripazi samo na temperaturu da ti se ne odleme nišani ..LOl.(ako se radi o patronki .
I ne oistavljaj je više u grmlju ...propast če do kraja .

ma nebih ja to radio sam. puška mi je nasljedstvo od oca i vrijednija mi je od bilo koje nove. moram je "presvući" jer kad sam je zimus čistio uhvatio sam izgleda rukom cijev i tako je stajalu u futroli.sve je ok ali na tom mjestu se pojavilo površinski korozija a to me sad nervira.
 
Tu od
17 Lip 2009
Poruka
174
gdje se nalaziš? koji princip radiš? hladno ili toplo bruniranje?

Na hladni princip bas zbog sacmarica ali finis je super nemoze puskar da
razlikuje. za pohvalu je.1/2litra kiseline kostaju 200 chf
 

Najnoviji postovi

Na vrh