• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

croRUS

croRUS

Novi član
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
13
Pozdrav,evo da se malo predstavim .
Zovem se Robert Njara,iz Garešnice sam ,i od nedavno sam ponosni vlasnik jednog T25A.1988 god,s dva mjenjača novije linije s reverzerom,kabinom s grijanjem .
Kad sam ga kupio bio je u dosta lošem stanju ,motor dobar ,limarija oronula ali ok!,
odmah sam pristupio izmjeni svih ulja na traktoru i filtera ,počupao svu el.instalaviju i probaču ugraditi klasičnu sličnu imt-ovoj,malo ga prefarbati nešto malo povariti i to bi bilo to za prvu ruku,a ostalo čemo vidjeti kasnije kad malo bolje upoznam traktor i vidim šta još treba da se uradi na njemu.
Po struci sam precizni mehaničar ,a između ostalog trenutno radim i kao trgovac u jednoj trgovini traktorskih dijelova u Garešnici,nažalost samo IMT,Ursus,TD,
Možda budem nekome od vas od pomoči ,a i sam ču biti veoma zahvalan svakome na nekom savjetu,jer sam vidio da na ovom forumu da ima ljudi koji stvarno puno znadu a i puno pomažu svojim savjetima,pa vas ovim putem sve pozdravljam!!!!!!!!!!!!!!
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Pozdrav i dobrodosao na forum, moj wladek je dosao iz tvog kraja
radio većinom u šumi
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Ooooo pa pozdrav prijatelju..
vidim da si se i ti prijavio ovdje i baš mi drago da ima još neko iz naših krajeva
možda sutra navratim do tebe
pozzzzzzz:cool2:
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,489
Pozdrav croRUS u, i dobro došao, ja sam novi kao i ti. Čitam da imaš vladimirca, ja planiram nabaviti traktor, jedna od opcija bi bila vladimirec. Pa mogu od tebe saznati o tom stroju itd.......
 

Najnoviji postovi

Na vrh