• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Da li ste za to da raspolažete svojim vlasništvom do centra planete?

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
Potaknut razmišljanjima o legalizaciji zahvaćanja vode za navodnjavanje iz bunara dođem do spoznaje da živimo i radimo u krivoj državi.
Da smo u SAD-u, ili Kanadi, ili Australiji mogli bi izvlačit vodu iz svoje zemlje, ali i naftu, rude, dijamante...
Pa kad je već moguće skupit glasove za ustavnu definiciju braka, ili protiv ćirilice u Vukovaru, ima li nas dovoljno pametnih da promijenimo stavku o vlasništvu zemlje i ona bude naša do samog središta planete?

DA LI STE ZA TO DA RASPOLAŽETE SVOJIM VLASNIŠTVOM DO CENTRA PLANETE?

nije nemoguće, drugi raspolažu...bem mu miša, nismo mi manje vrijedni od Indijanaca na Floridi...:icon_thumright:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,735
Re: Mogu li seljaci mijenjati Ustav?

Mozda ne bas do centra planeta ali ja sam ZA iako sumnjam da bi nasi vlastodrsci pristali na taki referendum i taki zakon. Zar treba biti nesto posebno pametan da skuzim da ispod 30 cm dubine nista nije moje (tak su neke god rekli neki pametni na nekom predavanju). samo neznam kome betoniram temelje ako su malo dublje. Strah me podrivati jer neznam jeli smijem rovati po tuđem. U svakom slucaju ja sam ZA !!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Re: Mogu li seljaci mijenjati Ustav?

I ja sam ZA jos malo pa budu i taj mali gornji dio nam uzeli sve ce uzet nam i prodat ako nesto ne poduzmemo!!
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,735
Re: Mogu li seljaci mijenjati Ustav?

Ako je tako kak su rekli ja cu svoje postrugati i napraviti brdo i onda cu im svasta vikati odozgora
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: Mogu li seljaci mijenjati Ustav?

Kad bi vaše bilo do centra , porez bi išao po kubiku a ne kvadratu
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Re: Mogu li seljaci mijenjati Ustav?

Darius moram te razoćarati u tim zemljama se plaća voda za navodnjavanje puno prije nego kod nas čak i kišnicu ako skupljaš tak da nije samo kod nas jeb... jedina je razlika u cijeni i lakšom plasmanu robe i dobroj cijeni.....
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Re: Mogu li seljaci mijenjati Ustav?

ZA,,,,,,,, kome nepaše nek potraži sreču drugdje previše je ova zemlja natopljena HRVATSKOM KRVLJU da bi bila HRVATSKA...
 

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
Re: Mogu li seljaci mijenjati Ustav?

Ne znam za vas, ali moje je do centra Zemlje, onak fino u konus:icon_fU:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Re: Mogu li seljaci mijenjati Ustav?

Tko ,što, dali to netko spominje mobilizaciju,aha,nemam čizme ali za drugo se budem snašao,o politici imam samo jednu riječ,*****
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Mogu li seljaci mijenjati Ustav?

Ako krenete javite se, ja sam ZA!!!!
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Re: Mogu li seljaci mijenjati Ustav?

tema odključana

Naslov teme promijenjen...
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh