• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

dalmatino

  • Temu pokrenuo dalmatino
  • Datum prvog posta
D

dalmatino

Guest
Lipi pozdra svim forumašima, Već duže vrijeme sam prisutan na ovom forumu, ne toliko i aktivan. Forum je super i nadam se da će nastaviti biti ovakav.
Evo da se i ja predstavim s nekoliko riječi i slika. Zovem se Elvis, 40 mi je godina i živim u Zadru, gdje sam se i rodio. Imam registriran OPG , ustvari ne ja nego supruga i bavim se povrtlarstvom, te pomažem ucu i bratu u održavanju maslinika 50 stabala starih 5 godina )

Zemljište koje obrađujemo nalazi se nekih 20-tak km od Zadra, vjerojatno svima poznata, Škabrnja.

Od mehanizacije posjedujem:
Traktor T PE 18
Motokultivator Mio Standard 420
Pumpa za navodnjavanje Mio standard
Trimer MTD
Jednobrazni plug za TV
Polagač Folije ZA TV ( homemade )
Freza za TV
Cisterna za navodnjavanje 10 000 litara

Oženjen sam otac dvoje prekrasne dice 18 i 15 godina.
Za sada toliko, slike uskoro..
 
C

chickenlover

Guest
Najzad neko ciji se nadimak moze izgovoriti. Pozz...
 
G

GROF

Guest
., lipi pozdrav i dobro nam došal dalmatino!

., već sam pisal i jopet ću., kako i ti imaš maloga traktorića tomu?!., i tebe ćemo primit u klub "tome vinkovića"!., sretno ti sa poslom i sa pisanjem ovim našim!., čitamo se ...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
pozdrav dalmaciji....ali nema slike,odnjela ju bura sa velebita..:supris:
 
D

dalmatino

Guest
Čekaj da se snađem u ovom stavljanju, Zašto je ovako malena:madmana:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
ma nemaš se kaj izvinjavat,koda da smo mi bili bolji na početku
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
evo ti mog imenjaka,koji broj veći
2cdbqlh.jpg
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Pozdrav dalmatino, dobrodosao.
Uslikaj taj polagac folije za tomo kad bi mogao...
 
D

dalmatino

Guest
Pozdrav dalmatino, dobrodosao.
Uslikaj taj polagac folije za tomo kad bi mogao...

Evo Danot, trenutno je malo osakaćen, morao sam skiniti s njega jedan mali prednji plug, te oba kola koja se dolaze između prednjih plugova i zagrtača.

Usput dane 89-te proveo sam godinu dana u Skoplju.



Uploaded with ImageShack.us
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Dobro nam dosao na najbolji forum! Ono nesto braun boje ispred polagaca sluzi da bi bolje naciljao na tomu?:partyman: Ziveli! Trenutno i ja ciljam tastaturu:drinkers:
Pozdrav!!!
 
D

dalmatino

Guest
Dobro nam dosao na najbolji forum! Ono nesto braun boje ispred polagaca sluzi da bi bolje naciljao na tomu?:partyman: Ziveli! Trenutno i ja ciljam tastaturu:drinkers:
Pozdrav!!!

Dobra!!! :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro nam dosao na najbolji forum! Ono nesto braun boje ispred polagaca sluzi da bi bolje naciljao na tomu?:partyman: Ziveli! Trenutno i ja ciljam tastaturu:drinkers:
Pozdrav!!!

Ma neeeee,,,to ti je noga kad se otkopča,.....:rolfer::rolfer:,sad bi odmah pomislili :partyman:.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dalmatino pozdrav i dobro došao na forum.!!!!:finga:
Bome fino , 40 godina dvoje dice 18 i 15 godina stvarno super .
Vidiš koliko ste vi u dalmaciji napredniji od nas u slavoniji , vi odma pravite dicu , kod vas nema šale . Dok ovdje kod nas prvo malo treniramo i vježbamo , ( da vidimo dali znamo ) pa tek onda pravimo dicu .
Ja ima 38 godina i dicu od 6 i 1,5 godinu :finga:
Neznam tko je sada u prednosti , vi li mi :confused::rolfer:
 
D

dalmatino

Guest
Dalmatino pozdrav i dobro došao na forum.!!!!:finga:
Bome fino , 40 godina dvoje dice 18 i 15 godina stvarno super .
Vidiš koliko ste vi u dalmaciji napredniji od nas u slavoniji , vi odma pravite dicu , kod vas nema šale . Dok ovdje kod nas prvo malo treniramo i vježbamo , ( da vidimo dali znamo ) pa tek onda pravimo dicu .
Ja ima 38 godina i dicu od 6 i 1,5 godinu :finga:
Neznam tko je sada u prednosti , vi li mi :confused::rolfer:

Žuti, situacija je ovakva. Bar u vrime prije rata dok je stranih turista bilo što bi rekli ko blata , mi dalmatinci smo to vježbali i trenirali dok smo bili mlađi. S 20-tak godina smo bili već itekako iskusni i istrenirati::::finga: Lipa vrimena kad se sitin ;););)
 

Najnoviji postovi

Na vrh