• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Damir22

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Iz Vodica (kod hotela Olimpy-e), a šala mala za one koji ne znaju di su Vodice sigurno znaju di je je Srima i Tribunj.
A na Antu i žena je postala ljubomorna!

:lol: .... ma znam ja di su Vodice.... ( odma kraj Srime :rolfer:::rolfer: ) ali ovo ljeto sam bio na Srimi...., pa zato pitam , možda sm ti bio u susjedstvu :scratch
 

Damir22

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
64
:lol: .... ma znam ja di su Vodice.... ( odma kraj Srime :rolfer:::rolfer: ) ali ovo ljeto sam bio na Srimi...., pa zato pitam , možda sm ti bio u susjedstvu :scratch
Bio si blizu, kako god okreneš maksimalno 3 km ako si bio na drugom kraju Srime prema ŠI. A SAD REKLAMA: imam i ja apartmane, čisto onako da se zna, možda kome zatreba.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Bio si blizu, kako god okreneš maksimalno 3 km ako si bio na drugom kraju Srime prema ŠI. A SAD REKLAMA: imam i ja apartmane, čisto onako da se zna, možda kome zatreba.

:scratch:scratch... pa vidim da nisi pročitao pravila foruma , sve što nema veze sa poljoprivredom nesmije se reklamirati , osim ako forumašima daš popust :rolfer::rolfer: onda može .
Pa eto ako dogodine budem dolazio možda i navratim da vidim " antu " , moja žena ima rodbine u Srimi pa kada idemo na godišnji , navratimo svaki put na dan - dva u Srimu .
 

Damir22

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
64
:scratch:scratch... pa vidim da nisi pročitao pravila foruma , sve što nema veze sa poljoprivredom nesmije se reklamirati , osim ako forumašima daš popust :rolfer::rolfer: onda može .
Pa eto ako dogodine budem dolazio možda i navratim da vidim " antu " , moja žena ima rodbine u Srimi pa kada idemo na godišnji , navratimo svaki put na dan - dva u Srimu .

Jbg i nisam pročitao sva pravila, puno je interesantnijih stvari na forumu, a i nije ovo baš neka reklama a za popust lako se dogovorimo, razliku odradimo u masliniku :partyman:.
Poziv stoji: svrati na "Antu" i piće.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
Bio si blizu, kako god okreneš maksimalno 3 km ako si bio na drugom kraju Srime prema ŠI. A SAD REKLAMA: imam i ja apartmane, čisto onako da se zna, možda kome zatreba.

ko zna,možda se netko i zaleti kod tebe...:scratch
 
G

GROF

Guest
., i ja se bilježim! ...

Jbg i nisam pročitao sva pravila, puno je interesantnijih stvari na forumu, a i nije ovo baš neka reklama a za popust lako se dogovorimo, razliku odradimo u masliniku :partyman:.
Poziv stoji: svrati na "Antu" i piće.

., za nas forumaše i forumske prijatelje netreba bolje reklame., ovo je čisto dosta., a ni problema odelat - odradit., sve je TO da na kraju ispade ugodno sa korisinim.- :finga: ...

., pravila forumska čitaj lagano, ima ji jako puno, pomalo, u vremenu si., živi i uživaj svoj mladi život! ... :rolfer: ...

., fala TI za izvaredne sličice strojčića i maslenika., sve je za pet! :D ...

., aj Bog!, čitamo se ...
 

Damir22

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
64
., pravila forumska čitaj lagano, ima ji jako puno, pomalo, u vremenu si., živi i uživaj svoj mladi život! ... :rolfer: ...

Ma Grofe bojim se da će moj MLADI život proć ako ih počnem čitat, a maslina osta neobrana.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Jbg i nisam pročitao sva pravila, puno je interesantnijih stvari na forumu, a i nije ovo baš neka reklama a za popust lako se dogovorimo, razliku odradimo u masliniku :partyman:.
Poziv stoji: svrati na "Antu" i piće.

Hvala na pozivu , nadam se daćemo opstati na forumu do godine , što se tiče pravila foruma , ponašaj se kao i uvijek u društvu i to je to .
Što se tiče radova u masliniku ... , ma može nema problema , ako je za ljudstvo i prijateljstvo onda sve može . A iskreno rečeno ako bi mi dao da radim sa " Antom " pa radio bi ti godinu dana đabe , sa takvim strojem . :rolleyess:
Možda bi ga ponekad i sam natočio :lol::lol:
 

Damir22

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
64
Hvala na pozivu , nadam se daćemo opstati na forumu do godine , što se tiče pravila foruma , ponašaj se kao i uvijek u društvu i to je to .
Što se tiče radova u masliniku ... , ma može nema problema , ako je za ljudstvo i prijateljstvo onda sve može . A iskreno rečeno ako bi mi dao da radim sa " Antom " pa radio bi ti godinu dana đabe , sa takvim strojem . :rolleyess:
Možda bi ga ponekad i sam natočio :lol::lol:

Ne daj Bože da ne budemo na forumu i dogodine.
A što se tiče točenja, Žuti ti samo "goni", kante su uvjek pune plavog.
 
Na vrh