• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

damirko

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Pozdrav svima :)

Zovem se Damir (33), živim u okolici Novske, i zaljubljenik sam u vozila općenito, a najviše u aute, motore i traktore

Ekonomskog sam smjera i radim u metaloprerađivačkoj industriji...

Ne bavim se poljoprivredom ali skupa s ocem imam traktor Hela d24 iz 1955. registriran, i pomalo ga obnavljamo. Prije Hermanna Lanza imali smo:

John Deere -Lanz 12 ks
Eicher 18 ks
Steyr t180 26 ks
Hanomag r22
Hanomag 4 klipa

Pratim ovaj forum godinama i evo pošto sad već imam nekih neodogovorenih pitanja vezano za traktore, odlučio sam se registrirati i zamoliti ponekad pomoć od članova foruma...

Lp
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Bok damirko, dobrodošao na Poljoprivredni Forum.


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh