• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dan grada Bjelovara

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
znam da mi je stara govorila da su bili kod kuma kad je grunula barutana...a do nje nemaju 5 km cestom od predavca...kažu da je bilo katastrofalno...jbg ja se onda nisam ni rodil da bi znal kak je to...svim poginulima pokoj vječni,a ostalima samo lijepa sjećanja na njih...
 

Alfada Jadarko

Aktivni član
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
994
gledam ovu temu i žalosno je što to kolega Ajkula još nitko nije vidio, a kamo li komentirao, bila su to teška vremena koja su nekalo mi se čini brzo zaboravljena, branitelje se progoni i zaboravlja, prema ratnicima se ponaša u stilu (taj ima PTSP) živi na račun države, goni ga u PM, nije da plašim ali treba biti pametan i učiti na prošlosti i ne opustiti se i dozvoliti da nam se ikada dogodi nešto slično, 1991.g. je bila najgora, bili smo u patikama i trapericama skoro sa nikavim naoružanjem ali sa velikim srcem a gdje smo danas
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kod mene vrijedi ona oprost nekome ali zaboraviti nikada,ja osobno mogu svugdje reći da u svakom žitu ima kukolja i zato evo mogu reći da i u toj tragediji mnogi su gledali materijalnu korist ali velika večina je otišla na božji sud prije vremena,drugima če več netko naplatiti njihovu nečasnu rabotu,kad se samo sjetim koliko se svega pokralo iz vojarne i poslje prodavalo fuj,a nekima je oružje i streljivo bilo preče od hrane ali tu nema pomoći jer ipak je čovijek sam sebi največi neprijatelj,nažalost :oops::oops::oops:
 

Najnoviji postovi

Na vrh