• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

dan žena

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
svim našim forumašicama ,našim ženama ,tuđim ljubavnicama,dobrim ženama i onima manje dobrima sretan vam 8.MART,vaš dan iako su svi vaši ovaj je svjetski,sve najjjjjjjjjj

Uploaded with ImageShack.us,:heart::heart::heart:
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
8. mart!

Pridružujem se čestitkama! :heart::heart::heart::heart::heart:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Pridružujem se čestitkama svim ženama a posebno forumašicama sretan dan žena sretne i vesele bile cjele godine i puno :heart::heart::heart::heart:eek:ve godine dobile..
 
B

BAGERISTA

Guest
I ja se pridružujem čestitkama,,,,,,svim mladim damama,,,ženama,curama,forumašicama,,i kako god,, od srca sretan 8,mart,,,,,,,,
15yykg4.gif
 
G

GROF

Guest
., ŽENICE!, pa neka VAM je sretan VAŠ dan! ...

., svim ŽENAMA u svakom pogljedu ove moje pisane reči! ... ;) ...

., Sretan VAM Vaš DAN!, DAN Ž E N A !!! ... :heart: :heart: :heart: ...


., tile VI priznat ili NE?, VI ste pokretačice našeg svita ma kakov ON bil??? ...
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Hvala !:mrgreen::mrgreen: Također se pridružujem željama i svim našim lijepim ženicama,šocama,curama sretan dan žena!
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

eeeeeeeeee evo se i ja pridružujem čestitkama:heart::heart::heart::heart:
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
I od mene cestitke...
SRETAN 8 MART svim zenama svijeta....:heart::heart::heart::heart::heart:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
e drage osobe nježnijeg spola ,evo još jednom sretan vam vaš dan,šta bi mi bez vas[YT]http://www.youtube.com/watch?v=7X2q7SNqeaE[/YT],

Uploaded with ImageShack.us,:gitarist::gitarist:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jao bučo ima da te danas ženska populacija izljubi zbog ovog klipa ili bude bilo:icon_axe::icon_axe:,pa eto i od mene jedna čestitka svim našim forumašicama povodom DANA ŽENA a i ostalim ženama,curama,slobodnima ,razvedenima:icon_syda::icon_syda:,evo jedne od našeg tu lokalnog :cool2:,[YT]http://www.youtube.com/watch?v=hWRJf7yLqZI[/YT],:(y)::(y):
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,644
Srecan 8 mart pripadnicama lepseg pola.
Ja bih ipak naglasio..ŽENE... SRETAN VAM 8 MART..jer lepši pol u današnje vrijeme je upitna stvar.. pripadnici istog pola sklapaju brakove..
Zato :icon_syda:.....ŽENE.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Ja bih ipak naglasio..ŽENE... SRETAN VAM 8 MART..jer lepši pol u današnje vrijeme je upitna stvar.. pripadnici istog pola sklapaju brakove..
Zato :icon_syda:.....ŽENE.
svaka je lepa na svoj nacin. a te bolesnike istog pola sto sklapaju brakove neracunam u normalne i van su mog svakog pomena. prema tome lepsa zenska polovino srecan vam 8 mart i sva demokratija time dobijena:(inlove):::drink::icon_syda:
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,644
svaka je lepa na svoj nacin. a te bolesnike istog pola sto sklapaju brakove neracunam u normalne i van su mog svakog pomena. prema tome lepsa zenska polovino srecan vam 8 mart i sva demokratija time dobijena:(inlove):::drink::icon_syda:
svaka čast ovako bolje zvuči...:drink:
 

Najnoviji postovi

Na vrh