• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

dan žena

Z

zeleno zagorje

Guest
johabiceeeeeeeee, što je danas ti si vjerojatno na osmo martovskom ručku sa suprugom zato te nema ,ajde vidi koliko čestitki su žene foruma primile
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Tuuuuu saaaaam!!! Da na ručku,da ne bi,prije bi se reklo u plasteniku bez ručka,ali nije važno,poklončić je pao,već je i gricnut,a nastavak slijedi sutra u noći.Putujem u Italiju,a moj će jadnik biti sam kod kuće,a-ha.Nadam se da neće uživati.:(party): dok me nema.

Hvala svima na čestitkama ,mi žene volimo kada nam se pokloni malo pažnje.Nisam uopće sumnjala da se naši forumaši neće sjetiti izraziti nam lijepe riječi. :(inlove)::(inlove)::(inlove)::icon_thumright:
 

VAVO

Član
Tu od
7 Tra 2012
Poruka
191
Svim našim damama,ženama i djevojkama neka je sretan i vesel 8. mart - Dan žena :(inlove)::Kiss::Kiss::Kiss:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
Svim curkama na forumu sve najbolje za njihov dan.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
S velikim zakasnjenjem na zalost, al sa voljom ipak, svim zenama foruma i blize okolice Sretan dan zena !!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo,prošao naš dan,došao današnji.Kakva je razlika između jučerašnjeg i današnjeg?Kuhala ručak jučer-kuhala ručak danas. :icon_eyes:.Radila jučer-radila danas. :icon_hang: No dobro,dobila jučer poklon. :icon_weed: Ajd,pa je nešto. :icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Evo i od mene sretan Dan Žena sa zakašnjenjem valjda se nebudete naljutile
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
kaj nije nekakav ženski dan u petom mjesecu? :(happy): ovaj u trećem mi je prerano došal...:(angel):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ovaj ti je dan nekako prerano došal?Pitam se kako si onda kod kuće prošal.Vjerojatno :icon_axe: i :icon_hang: jel?A čini mi se da je tako i sa muhaničarom,a muhaničar,sjetimo se,sjetimo,al kak bi naša pokojna baka rekla-dok sa trave rosa padne.Ajd,pa je oprošteno i tebi i drugima koji su se sjetili tek pri kraju dana,ipak su se sjetili,ali Darijuuuus,.........:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
vidite dečki da ne moramo svi biti krivi, dosta da to budem samo ja...:(happy):
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,575
Pa kaj nitko da se sjeti danas naših forumašica?
Drage naše kolegice,sretan Vam dan žena.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa kaj nitko da se sjeti danas naših forumašica?
Drage naše kolegice,sretan Vam dan žena.

Pa kako bi se sjetili, nemaju vremena, - slave - piju, jedu kaj su žene pripremile.:icon_razz: :icon_lol:
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Pa kaj nitko da se sjeti danas naših forumašica?
Drage naše kolegice,sretan Vam dan žena.
Ispravna čestitka u današnje vrijeme je Sretan 8 mart svim ženama i ONIMA koji se tako osječaju.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Svim forumašicama sretan 8 mart i lepo provedeno veče.:(hi):
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,575
Ispravna čestitka u današnje vrijeme je Sretan 8 mart svim ženama i ONIMA koji se tako osječaju.

A gle,nisu možda sve ni rođene u doba dok se slavio 8 mart.
 

Najnoviji postovi

Na vrh