• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dan žena

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,266
Svim članicama foruma sretan im Dan žena.
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=CbGM9LEpg7w[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Natiskala sam vam zahvale.
Jer sam žensko.
Što god tko mislio.:icon_e_wink: :icon_lol:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Srecan vam dan zena a za moje macke mora nesto konkretno da bude
08032015702.jpg
[/IMG]
08032015706.jpg
[/IMG]
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Drage forumašice sretan vam vaš dan.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
I ne samo to - evo jučer statističari rekli ovako - u Hr muškarci žive u prosjeku 74 godine, a žene 81.

A mislim nešt, nije to niti čudno. Za ono što vrijedi priroda se potrudila da opstane....:icon_razz::(hi):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Prošao petnaestog februara.:icon_lol:

I da - priroda nikada ne griješi. Zato je ljudska populacija zastupljena sa 51% žena i 49% muškaraca.
A šta sada veliš @nimrennermin? :biggrin:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,266
Joj nemoj mi tih postotaka, asocira me na ove gluposti u BiH, podudara se, mada kod mene nema tih postotaka,ni granica, one samo postoje u ljudskim glavama.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
neš ti mudre međimurke,ja prebacio pola stolječa tlak 130/80,kolesterol 5.2,ast,alt,ggt u normali,herc ko u sportaša(pa i lov je sport),bubrezi bo,štitnjača bo,jedino me malo hebe ona siva tvar u glavi.....i sad bum ja živel samo 74.....ahaa...moš mislit,jedino ak me neko ne napuca......:tongue:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,266
neš ti mudre međimurke,ja prebacio pola stolječa tlak 130/80,kolesterol 5.2,ast,alt,ggt u normali,herc ko u sportaša(pa i lov je sport),bubrezi bo,štitnjača bo,jedino me malo hebe ona siva tvar u glavi.....i sad bum ja živel samo 74.....ahaa...moš mislit,jedino ak me neko ne napuca......:tongue:
E moj prijatelju labavi, a tek kolko bi proživio ljeta da nisi s medjumurkama petljo, a za zdravlje da i nepitam.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma nije on sa međimurkama petljao,žena mu garant nije međimurka, on ti od međimurki poznaje samo mene, a i to nije nešt - za jednu kokakolu taman popit vremena - to ga garant ne može prerano usmrtiti. Umrijet će on prirodnom smrću od neprirodnog uzroka dok mater priroda rekne da mu je vrijeme.:(giggle):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
šta je totalna kontra od međimurja:icon_weed:?
a ovaj neprirodan uzrok nisam baš sam htio spominjat......al zato si ti pametna......a uzrok realan....
 
Na vrh